фільтри


Свічки запалювання

Сортувати:     
Виводити:     

Газові свічки запалювання для автомобіля з ГБО

Свічки запалювання – це необхідний елемент будь-якого автомобіля. Для різних типах двигуна вони модифікуються, проте функції у них залишаються незмінними – це запалення паливної суміші. Газові свічки запалювання – це особливий сегмент газобалонного обладнання. Саме тому вони повинні вчасно проходити технічне обслуговування, яке найкраще проведуть в автосервісі для авто з ГБО.

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти тільки найякісніші свічки запалювання для газового обладнання, які дозволять уникнути поширеної проблеми загоряння газової суміші, яка виникає через неоднорідність пального. Як показують численні практичні дослідження, на сьогодні свічка запалювання Brisk моделі Silver  – це один з найкращих варіантів для установки на будь-які системи газобалонного обладнання. Ці свічки запалювання ГБО максимально безпечні у використанні, тому і настільки популярні серед автосервісів по обслуговуванню ГБО.

Прилади для перевірки і очищення свічок запалювання – щоб ваше підприємство рухалося в ногу з часом

Для якісного обслуговування газового автомобіля ми пропонуємо станціям техобслуговування придбати два типи приладів – для перевірки і для очищення свічок запалювання. Приладом для перевірки свічок запалювання є агрегат, що складається з трьох вузлів – робочої камери, системи запалювання автомобіля, а також електричного компресора. Такий прилад дозволяє діагностувати свічки запалювання для ГБО в максимально наближених до робочих умовах – звідси і унікальна точність діагностики, завдяки якій можна усунути несправності.

Прилад для очищення свічок запалювання – це фактично піскоструминний апарат. В основу його роботи покладена спеціальна природна кварцова фракція, яка нагнітається на свічку під тиском від 0,4 до 0,6 Мпа. Такого тиску вистачає, щоб за мінімальний час (близько десяти секунд) свічка повністю очистилася від нагару і почала працювати коректно.

Наш інтернет-магазин гбо запрошує до співпраці корпоративних клієнтів – зі свого боку обіцяємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. На LPGtech ви зможете купити свічки запалювання ГБО та якісне обладнання для їхнього обслуговування, яке дозволить ще більш якісно надавати послуги своїм клієнтам. Технології не стоять на місці, і ми повинні рухатися з ними в ногу!

Вгору