фільтри

 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Трубки, шланги та комплектуючі
 •  » Рукава для газу, бензину, тосола і вакууму

  Рукава для газу, бензину, тосола і вакууму

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Що таке гумовий рукав (шланг) для газу гбо, і яке його призначення

  Газобалонне обладнання – це досить складний механізм, установка і підбір елементів конструкції якого вимагають спеціальних знань. Саме тому не слід займатися установкою і заміною основних робочих частин механізму ГБО самостійно. Тільки фахівці точно знають, яку потрібно встановити трубку або рукав для газу для вашого ГБО.

  Рукав для газу на авто – це необхідний елемент системи ГБО будь-якого типу і покоління. Відзначимо також, що якість цих елементів також має величезне значення – від нього безпосередньо залежить безпека і водія, і пасажирів. У нас ви можете купити рукава для газу найвищої якості. Всі представлені в магазині рукава для газу ГБО мають широкий діапазон робочих температур і здатні витримувати робочий тиск до 0,45 МПа. Також у нас ви зможете знайти рукав для вихлопних газів або рукав вакууму ГБО, який буде відповідати всім основним вимогам безпеки і забезпечить підтримку необхідної рівноваги в системі ГБО.

  Рукав шланг для тосолу ГБО – ефективне охолодження двигуна з ГБО

  Рукава для тосола також є необхідною складовою частиною системи газобалонного обладнання. Не секрет, що системи газобалонного обладнання самі по собі схильні до більшого нагрівання, тому якісне охолодження в даному випадку дуже важливе. Рукава для тосола в ГБО мають великі діапазон робочих температур і міцність. Так, максимальний робочий тиск для них становить близько 0,6 МПа. У нашому інтернет-магазині ГБО LPGtech ви можете купити рукав для тосола від кращих всесвітньо визнаних виробників. Рукава для бензину, представлені в нашому інтернет-магазині, виробляються в жорстко регламентованих заводських умовах, тому їхня якість завжди на висоті.

  Рукава для бензину в системах ГБО здатні витримувати максимально тиск до 1 МПа, а діапазон температур такий же широкий, як і в випадку з тосольними рукавами. У нас ви можете також купити рукава для бензину різних марок, наприклад, рукави Semperit або Fagumit, за найвигіднішими цінами.

  Купити рукав для бензину в Україні

  Інтернет-магазин LPGtech максимально уважно ставиться до якості продукції, що поставляє. Ми співпрацюємо тільки з виробниками, які перевіряють свою продукцію на наявність дефектів і надають гарантії якості. Підібрати потрібні частини ГБО допоможуть вам наші фахівці.

  Купити найкращі рукави для вакууму гбо можна у нас!

  Вгору