фільтри
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Форсунки
 •  » Газові форсунки

  Газові форсунки

  Сортувати:     
  Виводити:     
  Форсунка Magic FX
  469.5 грн

  Вкажіть кількість:

  Код товару:48-1081 28 отзывов

  Для коректної роботи двигуна – форсунки ГБО від кращих виробників

  Газові форсунки – це важливий елемент системи ГБО будь-якого покоління – від найстаріших до новітніх. Саме газові форсунки ГБО є тим елементом системи, який відповідальний за уприскування газу у впускний колектор газової системи. І саме від їхньої коректної роботи залежить робота всієї системи ГБО в цілому. Газові форсунки продаються як окремо, так і у вигляді рампи форсунок гбо.

  Незважаючи на те, що в сучасних системах ГБО встановлюються якісні газові форсунки ГБО 4 покоління, їхній ресурс все ж не нескінченний. Вони мають властивість виходити з ладу, забиватися і так далі. Чистка форсунок ГБО не завжди дає бажаний результат – нерідко необхідна їх повна заміна для якісної роботи системи. Більш того, неякісні або некоректно працюючі газові форсунки в авто можуть значно збільшувати витрати палива, а також приводити до некоректної роботи двигуна. Навіть одна неробоча паливна форсунка може привести до розладу всієї системи і небажаних змін в двигуні. Тому рекомендуємо купувати якісні газові форсунки ГБО, ціна яких відповідає якості.

  На сьогодні в Україні великий попит мають форсунки Hana. Цей виробник встиг зарекомендувати себе як один з кращих виробників в світі за якістю продукції. Про це говорять, зокрема,відгуки на газові форсунки Hana як власників авто, так і фахівців з установки ГБО. Газові форсунки Hana (Хана) мають відмінні експлуатаційні якості, вони стійкі до механічних пошкоджень і вібрацій. Затребуваність цієї продукції обумовлена ​​не тільки якістю газових форсунок Hana, але і їхньою ціною. Інші, не менш популярні газові форсунки, – Valtek. Ви можете звернути свою увагу на обладнання і цього виробника, також представлене в нашому асортименті.

  Переваги покупки на LPGtech

  Оскільки продаж газобалонного обладнання – основний напрямок нашої діяльності, – то у нас ви зможете купити газові форсунки ГБО недорого і будь-які інші елементи ГБО. Вузька спеціалізація дозволяє нам дуже ретельно підбирати продукцію для нашого магазину, звертаючи особливу увагу на її якість.

  Звичайно, справа не тільки в якості, але і в ціні. Ціна на форсунки в нашому магазині на порядок нижча, ніж у конкурентів, адже ми працюємо з виробниками безпосреденьо. Яка б вам не була потрібна газова форсунка, ціна на неї у нас вас порадує.

  У нас ви зможете купити будь-які газові форсунки для автомобілів – це форсунки Valtek, Barracuda, OMVL, RAIL, Matrix, Landi Renzo, Alex і багато інших. Які газові форсунки краще – спірне питання, тому в кожному окремому випадку це потрібно визначати індивідуально.

  Часті питання про Газові форсунки

  • Які газові форсунки ГБО найпопулярніші?
  • Які газові форсунки ГБО найнадійніші?
  • Яка сумісність газових форсунок ГБО з електронікою інших брендів?
  • На що впливає опір Ом газових форсунок ГБО?
  • Як правильно вибрати газові форсунки ГБО?
  Вгору