Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  » Вуглеводневий газ. LPG в якості транспортного пального. Що таке вуглеводневий газ, і як його застосовують в ГБО
 • Вуглеводневий газ. LPG в якості транспортного пального. Що таке вуглеводневий газ, і як його застосовують в ГБО

  Вуглеводневий газ. LPG в якості транспортного пального. Що таке вуглеводневий газ, і як його застосовують в ГБО

  Пропан – моторне пальне, відоме як вуглеводневий газ, зріджений нафтовий газ (LPG) або автогаз, що виробляється в процесі переробки природного газу і нафти. Під час переробки природного газу більш важкі вуглеводні, які природним чином супроводжують природний газ, такі як LPG, бутан, етан і пентан, видаляються перед надходженням в розподільну трубопровідну систему природного газу. У процесі переробки нафти зріджений нафтовий газ є першим продуктом, який виходить на початку процесу очищення, і тому завжди виробляється в процесі переробки сирої нафти.

  Пропан – це газ, який може бути перетворений в рідину при помірному тиску 160 фунтів на квадратний дюйм. Зберігається в резервуарах під тиском близько 200 фунтів на квадратний дюйм при 100 градусах за Фаренгейтом. Коли пропан витягується з резервуара, він перетворюється в газ перед його згорянням в двигуні.

  Пропан використовується в якості транспортного пального з 1912 року і є третім найбільш часто використовуваним видом пального після бензину і дизельного пального. У всьому світі використовується понад чотири мільйони транспортних засобів, що працюють на пропані в легких, середніх і важких умовах експлуатації. Пропан займає близько 86 відсотків енергії бензину і вимагає більшого обсягу на відстань, еквівалентну відстані на бензині, однак ціна автогазу виявляється дешевшою, виходячи з цента на кілометр.

  Переваги пропану в транспорті

  LPG має довгу і багату історію в транспорті. Він використовувався в сільськогосподарських установках з моменту його створення в якості пального для двигуна автомобіля. Згодом пропан став використовуватися в декількох нішевих додатках, таких як вилочні навантажувачі, як всередині, так і зовні складів, а також на будівельних майданчиках.

  Використання пропану може привести до зниження витрат на технічне обслуговування транспортних засобів, рівнів викидів, дозволяючи економити на пальному, в порівнянні зі звичайним бензином і дизельним пальним. Серед інших переваг автогазу:

  • максимально повне згоряння, а, отже, зниження викидів в атмосферу;
  • зниження кількості нагару на поршнях, в камері згоряння і свічках;
  • відсутність конденсату в циліндрах і змиву масляної плівки, що дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна;
  • хороші антидетонаційні властивості, в порівнянні з бензином.

  Сьогодні весь світ спантеличений проблемою скорочення кількості викидів та економії ресурсів, тому в багатьох країнах на законодавчому рівні автовласників мотивують переобладнати свої авто на газобалонні системи, а автовиробники все частіше пропонують моделі з встановленим ГБО в заводських умовах. Газ довів свою спроможність як ефективного та екологічно більш безпечного пального.

  Вгору