• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  » Тестер Lecho TSL: застосування, налаштування, характеристики
 • Тестер Lecho TSL: застосування, налаштування, характеристики

  Тестер Lecho TSL: застосування, налаштування, характеристики

  Застосування контролера

  Тестер підключають до відповідного роз'єму в проводці газового контролера. По суті, це простий покажчик рівня сигналу, який приходить з лямбда-зонда.

  Індикація відбувається за допомогою світлодіодів, які розташовані на передній панелі тестера TSL.

  Додаткові функції:

  • Робота.
  • Тест.

  У режимі «Робота» ЕБУ (електронний блок управління) працює в звичайному режимі і реагує на сигнал лямбда-зонда. А в режимі «Тест» кроковий дозатор встановлений в центральному положенні, не реагуючи на склад суміші.

  Налаштування електронного блоку за допомогою тестера

  Поріг ДПДЗ слід встановлювати таким чином, щоб світловий покажчик не горів на холостих, а після натискання на педаль починав світитися. Після потрібно почекати, поки двигун автомобіля розігріється до робочої температури. Потім слід переключити систему на газ. Після того, як буде досягнута стабілізація обертів холостого ходу, переведіть тестер TSL в режим «Тест» (повинен горіти червоний покажчик) і таким чином зробити регулювання газового редуктора і гвинта на кроковому дозаторі, для того щоб суміш була трохи збагаченою (червоний світлодіод на тестері). Після закінчення перемикайте тестер в режим «Робота» і перевірте баланс зонда лямбда (відбувається циклічна зміна складу паливної суміші з бідної на багату). Спостерігайте за балансом ЛЗ, збільшуючи оберти. Якщо баланс тримається по всій смузі обертів мотора, тестер можете відключити. Автомобіль відрегульований правильно.

  Вгору