• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  » Емулятор форсунок, емулятор відключення інжектора, емулятор відключення форсунок
 • Емулятор форсунок, емулятор відключення інжектора, емулятор відключення форсунок

  Емулятор форсунок, емулятор відключення інжектора, емулятор відключення форсунок

  Емулятор форсунок, емулятор відключення інжектора, емулятор відключення форсунок - електронний пристрій, який імітує роботу бензинових форсунок при роботі двигуна на газі. Прилад може емулювати роботу форсунок, що мають опір 100 Ом. Емулятор застосовують при встановленні на інжекторний автомобіль 2 покоління газобалонного обладнання. У 3 і 4 поколінні емулятор вбудований в електронний газовий блок управління.
  Сигнал для початок і закінчення роботи емулятор бере зі зміни положення перемикача виду палива в салоні автомобіля. Залежно від кількості циліндрів двигуна підбирають і емулятор (існують 2-х, 4-х і 6-ти циліндрові емулятори).
  Эмулятор форсунок, эмулятор отключения инжектора, эмулятор отключения форсунок
  Крім усього іншого, емулятор може встановлювати тимчасову затримку, яка необхідна при перемиканні з бензину на газ. Затримка встановлюється в межах від 0 до 5 секунд. Підбирають її так, щоб водій практично не відчував переходу з бензину на газ і запобігання зупинки двигуна.
  У комплект поставки з емулятором входить і джгут проводів для підключення до форсунки і сигнальному кабелю. Бувають проводки з роз'ємами Europa\Bosch або з універсальними роз'ємами (без роз'ємів). Живлення бере емулятор з електромагнітного клапана газу.
  Эмулятор форсунок, эмулятор отключения инжектора, эмулятор отключения форсунок
  Купити емулятор форсунок

  Вгору