• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » 
 •  » Емулятор форсунок, емулятор відключення інжектора, емулятор відключення форсунок

  Емулятор форсунок, емулятор відключення інжектора, емулятор відключення форсунок

  Емулятор форсунок, емулятор відключення інжектора, емулятор відключення форсунок

  Емулятор форсунок, емулятор відключення інжектора, емулятор відключення форсунок - електронний пристрій, який імітує роботу бензинових форсунок при роботі двигуна на газі. Прилад може емулювати роботу форсунок, що мають опір 100 Ом. Емулятор застосовують при встановленні на інжекторний автомобіль 2 покоління газобалонного обладнання. У 3 і 4 поколінні емулятор вбудований в електронний газовий блок управління.
  Сигнал для початок і закінчення роботи емулятор бере зі зміни положення перемикача виду палива в салоні автомобіля. Залежно від кількості циліндрів двигуна підбирають і емулятор (існують 2-х, 4-х і 6-ти циліндрові емулятори).
  Эмулятор форсунок, эмулятор отключения инжектора, эмулятор отключения форсунок
  Крім усього іншого, емулятор може встановлювати тимчасову затримку, яка необхідна при перемиканні з бензину на газ. Затримка встановлюється в межах від 0 до 5 секунд. Підбирають її так, щоб водій практично не відчував переходу з бензину на газ і запобігання зупинки двигуна.
  У комплект поставки з емулятором входить і джгут проводів для підключення до форсунки і сигнальному кабелю. Бувають проводки з роз'ємами Europa\Bosch або з універсальними роз'ємами (без роз'ємів). Живлення бере емулятор з електромагнітного клапана газу.
  Эмулятор форсунок, эмулятор отключения инжектора, эмулятор отключения форсунок
  Купити емулятор форсунок

  Наверх