• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  » Редуктор в газобалонному обладнанні
 • Редуктор в газобалонному обладнанні

  Редуктор в газобалонному обладнанні

  Редуктору в газобалонному обладнанні відведена, мабуть, найвідповідальніша роль. В самому ГБО функціональність його полягає в випарному процесі газу, призначеному для випаровування газу, зниження його тиску і підтримки постійно надмірного тиску газу по відношенню до впускного колектора. Редуктори виробляються в різних модифікаціях і варіантах – для установки на всі можливі двигуни в залежності від потужності і різної кліматичної експлуатації.

  З розвитком технологій прогресу в галузі автомобілебудування, провідними виробниками газобалонного обладнання також ведуться розробки щодо вдосконалення самої системи упорскування, економічності, ККД, безпеки і т.ін.

  В даний час є кілька основних поколінь редукторів призначених для різного покоління ГБО.

  Редуктор для системи 1-го та 20-го покоління моделей АТ і АТ-07 італійського виробника компанії Tomasetto Achille, редуктор призначений для традиційної газової системи (1,2-го покоління) і застосовується для установки на карбюраторний і інжекторний двигун автомобіля. Основними перевагами даного редуктора є його компактність і надійність двоступеневого електронного редуктора встановленого 2 системою регулювання, а також доступною конфігурацією тиску і компенсації. Різниця в моделях АТ-07 і АТ полягає в тому, що серія АТ оснащена фільтром, вбудованим всередину моделі. В Україні застосовуються 4 варіанта моделі АТ-07 і АТ, призначені для різних потужностей двигуна:

  • Редуктор до 80 к.с. (потужності двигуна автомобіля).
  • Редуктор до 100 к.с. (потужності двигуна автомобіля).
  • Редуктор до 140 к.с. (потужності двигуна автомобіля).
  • Редуктор Super (понад 140 к.с. потужності двигуна автомобіля)

  Редуктор вакуумний італійського виробника компанії Lovato призначається для установки в склад комплекту газової апаратури, що використовується для переобладнання базового карбюраторного автомобіля зі стандартною системою запалювання. Випускається дві моделі:

  • Lovato RG 80 встановлюється на карбюраторні двигуни з потужністю до 90 кВт (122 к.с.).
  • Lovato SUPER RG80 встановлюється на карбюраторні двигуни з потужністю від 90 до 140 кВт (122 - 190 к.с.).

  Редуктор Lovato електронний використовується в складі комплекту газової апаратури, призначеної для переобладнання базового карбюраторного і інжекторного автомобіля з запалюванням типу іскра. Також, як і попередня серія, випускається двох видів:

  • Lovato RGE 92 встановлюється на двигуни з потужністю до 90 кВт (122 к.с.). Універсальність моделі дозволяє встановлювати їх і на карбюраторні двигуни.
  • Lovato SUPER RGE92 встановлюється на двигуни з потужністю від 90 до 140 кВт (122-190 к.с.). Універсальність моделі дозволяє встановлювати їх і на карбюраторні двигуни.

  Редуктор модель AT-09 для інжекторної системи італійського виробника Tomasetto Achille використовується в системі синхронізованого (фазованого) розподіленого уприскування (четверте покоління). Дані редукторы AT-09 оснащуються розташованими всередині фільтрами і електромагнітними клапанами на вході. Також на виході є можливість регулювання тиску від 0,9 до 1,8 Bar. Виготовляються в 3 різних видах:

  • Редуктор AT-09 є базовою моделлю і встановлюється на автомобілі з двигуном, потужність якого менше 100 к.с.;
  • Редуктор AT-09 Аляска встановлюється на автомобілі з двигуном, потужність якого від 90 л.с. до 140 к.с., а температура робочого середовища не нижче -10 ° C;
  • AT-09 Артик встановлюється на автомобілі з двигуном, потужність якого від 120 к.с. до 160 к.с., температура робочого середовища не нижче -25 ° C.

  Редуктор італійської фірми Bigas RI.21 для двигунів потужністю до 140 кВт
  Редуктор RI.21 Bigas Double італійського однойменного виробника Bigas призначений для двигуна автомобіля, потужність якого становить від 140 до 280 кВт.

  Редуктор Gurtner, виробництва компанії Gurtner, Франція. Даний редуктор використовується для монтажу системи розподіленого упорскування газу пропан-бутану.

  Дана компанія виробляє два варіанти редукторів цієї серії:

  • Basic (базова) – призначений для двигуна автомобіля, потужність якого становить 180 кВт – 245 к.с.
  • Luxe (люкс) – призначений для двигуна автомобіля, потужність якого становить 230 кВт – 310 к.с.

  Вгору