• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  » Редуктор газовий автомобільний. Опис, моделі, характеристики
 • Редуктор газовий автомобільний. Опис, моделі, характеристики

  Редуктор газовий автомобільний. Опис, моделі, характеристики

  Редуктор газовий – це один з основних механізмів, що застосовується в системах газового обладнання для автомобілів. Газовий редуктор служить для зниження тиску газу, який надходить з газового балона і підтримує тиск на виході з редуктора.

  Редуктор для метану: знижує тиск газу CNG, який надходить з газового балона з 200 атмосфер до 1. Він має триступеневу конструкцію.

  Редуктор для пропану: знижує тиск газу LPG, що надходить в балон з 16 атмосфер до 1. Має двоступеневу конструкцію. Крім того, пропанові редуктора ГБО перетворюють газ LPG зі зрідженого стану в газоподібний. Двоступеневі редуктори також застосовуються в системах ГБО-1 і ГБО-2.

  Редуктор для систем розподіленого уприскування газу має одноступеневу конструкцію.

  Редуктор ГБО складається з:

  • окремі камери (одна, дві або три камери);
  • канал холостого ходу;
  • випарник;
  • система дозволу подачі газу з балона.

  Газові редуктори підключають до системи охолодження автотранспортного засобу, тому що через обмерзання мембрани втрачають свої властивості і стають непридатними. Газовий редуктор необхідно запускати в роботу тільки після того, як двигун прогрівається до 30-50 градусів.

  Редуктори бувають двох видів:

  1. електронні;
  2. вакуумні.

  Електронні: запускаються в роботу, якщо перемикач виду пального знаходиться в положенні «газ», запалювання автомобіля включено, а також є імпульси системи запалювання.

  Вакуумні: запускаються в роботу, якщо перемикач виду пального знаходиться в положенні «газ», запалювання автомобіля включено, є імпульси системи запалювання, а також перевіряє розрідження газу у впускному колекторі.

  Вгору