• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  » Огляд реєстратора параметрів Stag AC Spółka Akcyjna
 • Огляд реєстратора параметрів Stag AC Spółka Akcyjna

  Огляд реєстратора параметрів Stag AC Spółka Akcyjna

  Реєстратор параметрів AC S.A. служить для запису параметрів газового електронного блоку управління (ЕБУ) всесвітньо відомого польського виробника систем розподіленого уприскування газу і комплектуючих – AC Biuro. Працює з моделями Stag-200, Stag-300 Premium, Stag-300 Plus, Stag-300, Stag-4. Пристрій має зв'язок з контролером при підключенні до гнізда для діагностики та запалюванням автомобіля.

  Прилад працює за принципом чорного ящика. ЕБУ отримує сигнали для визначення параметрів роботи і записує їх в форматі osc на карту пам'яті. Потім ці параметри можна зчитувати в ACGasSynchro у вкладці «Реєстратор». Присутня опція «Щоденник подій», яка дозволяє переглядати архів подій і опис помилок. Додана можливість реєструвати певні подія за допомогою кнопки, яка знаходиться в кабіні водія.

  Якщо автомобіль некоректно працює на газі користувач натискає на цю кнопку, посилаючи сигнал для реєстратора. Той в свою чергу записує цю подію, дату і час події і позначення, в якому місці сталося натискання кнопки. Ця функція полегшує аналіз отриманих даних для виправлення помилки при установці ГБО. Дані передаються в програму ACGasSynchro за допомогою USB-порту. При підключенні до комп'ютера реєстратор параметрів визначається як зовнішній диск. Файли, які там записані, можна скопіювати для використання в подальшому.

  Карта пам'яті в реєстраторі на 2 Гб інформації, проте існує можливість розширення до 4 Гб. Реєстратор оснащений двома LED-діодами (червоний і зелений). Зелений світлодіод розташований в кабіні водія. З його допомогою відбувається реєстрація параметрів і дані про відсутність сигналу з ЕБУ. Червоний світлодіод показує помилки роботи газобалонного обладнання.

  Вгору