• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  » Надійні газові балони в Києві
 • Надійні газові балони в Києві

  Надійні газові балони в Києві

  Газові балони є невід'ємною частиною ГБО-системи вашого автомобіля. Це ємності для зберігання газових сумішей, а значить, вони повинні відповідати всім встановленим вимогам і стандартам безпеки і ергономіки. Газові балони Київ використовує досить активно, адже автовласники, які встановили на свою машину газобалонне обладнання, гідно оцінили всі переваги переходу на даний вид пального.

  Газові балони, ціна на які в нашому магазині вас обов'язково порадує, призначені для зберігання і транспортування пропану і метану. Ємності, призначені для перевезення пропану, можуть бути як циліндричними, так і тороїдальними. Перший тип, який мають газові балони, купити які у нас можна швидко і вигідно, є зварним циліндром з міцної листової сталі товщиною не менше 3 мм з поздовжніми і кільцевими швами. Ємності мають горловину з мультиклапаном для заправки газовою сумішшю.

  Пропанові газові балони, продаж яких чудово налагоджений в нашому інтернет-магазині, другого типу мають форму тора. Вони розміщуються на штатному місці для запасного колеса. Представлені ємності також мають товщину сталі 3-5 мм і зварний шов. Якщо горловина для здійснення заправки знаходиться вгорі, газові балони називаються внутрішніми, якщо збоку – зовнішніми.

  Газові балони, призначені для використання разом з метаном, умовно поділяються на моделі, що використовуються в вантажних транспортних засобах, і варіанти для легкових автомобілів. Перші мають подовжену форму, відрізняються гарантованою міцністю, якісним виготовленням та терміном придатності до 20 років. Автомобілісти не повинні забувати кожні 5 років перевіряти газові балони.

  Представлені у нас ємності для газового пального відрізняються обсягом, але всі вони зроблені на сучасному високотехнологічному обладнанні відомими вітчизняними та зарубіжними брендами. Газові балони – перевірені і гарантовано надійні ємності для використання в сучасних системах ГБО.

  Вгору