• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  » Заходи безпеки при використанні газових балонів ГБО
 • Заходи безпеки при використанні газових балонів ГБО

  Заходи безпеки при використанні газових балонів ГБО

  Заходи безпеки при використанні газових балонів

  Газобалонне обладнання, виготовлене на сучасному виробництві за інноваційними технологіями, в наші дні повністю відповідає європейським заходам безпеки. І це не дивно: газові балони, в яких зберігається і перевозиться пальне, повинні бути міцними, надійними і гарантувати тим, хто їздить в автомашинах на зрідженому газі і займається їхнім обслуговуванням і ремонтом, повну безпеку.

  Тому газові балони вибирають особливо ретельно. У нашому магазині представлені тільки надійні моделі, що відповідають стандартам ЄС щодо безпечного використання і захисту життя і здоров'я громадян. Газові балони виготовлені із загартованої сталі товщиною від 2,5 до 5 мм в залежності від виду ємності. Міцний метал дозволить балону бути стійким до механічних пошкоджень і захистить власника машини і його пасажирів у разі виникнення надзвичайної ситуації.

  Газові балони вимагають дотримання нескладних правил загальної безпеки. Міцні зварні шви, товста сталь і якісне виготовлення гарантує безпечну експлуатацію ємностей як циліндричної, так і тороїдальної форми, однак, автовласники повинні дотримуватися норм їхнього утримання.

  Заходи безпеки при використанні газових балонів ГБО

  Безпека при використанні газових балонів ГБО

  Газові балони ні в якому разі не повинні піддаватися нагріванню, в тому числі і сонячними променями. Вони здатні витримати температуру навколишнього середовища від -40 ° С і до 45 ° С.

  Газові балони треба встановлювати в тих місцях автотранспортного засобу, де вони будуть захищені від можливості ударів і зовнішніх впливів. До використання допускаються ємності для зрідженого газу, що пройшли перевірку на станціях обслуговування. Газові балони в Києві монтуються на спеціальних СТО, що мають відповідні сертифікати дозволу на проведення робіт з газобалонним обладнанням.

  Газові балони можна заповнювати пальним тільки на 85% від їхнього обсягу та здійснювати заправку потрібно на автомобільних газонаповнювальних компресорних станціях, що мають спеціалізоване устаткування і дотримуються норм безпеки.

  Наші газові балони стануть невід'ємною частиною ГБО вашого транспортного засобу, подарувавши відчуття спокою і задоволення від кожної поїздки.

  Вгору