• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » 
 •  » Заходи безпеки при використанні газових балонів ГБО

  Заходи безпеки при використанні газових балонів ГБО

  Заходи безпеки при використанні газових балонів ГБО

  Заходи безпеки при використанні газових балонів

  Газобалонне обладнання, виготовлене на сучасному виробництві за інноваційними технологіями, в наші дні повністю відповідає європейським заходам безпеки. І це не дивно: газові балони, в яких зберігається і перевозиться пальне, повинні бути міцними, надійними і гарантувати тим, хто їздить в автомашинах на зрідженому газі і займається їхнім обслуговуванням і ремонтом, повну безпеку.

  Тому газові балони вибирають особливо ретельно. У нашому магазині представлені тільки надійні моделі, що відповідають стандартам ЄС щодо безпечного використання і захисту життя і здоров'я громадян. Газові балони виготовлені із загартованої сталі товщиною від 2,5 до 5 мм в залежності від виду ємності. Міцний метал дозволить балону бути стійким до механічних пошкоджень і захистить власника машини і його пасажирів у разі виникнення надзвичайної ситуації.

  Газові балони вимагають дотримання нескладних правил загальної безпеки. Міцні зварні шви, товста сталь і якісне виготовлення гарантує безпечну експлуатацію ємностей як циліндричної, так і тороїдальної форми, однак, автовласники повинні дотримуватися норм їхнього утримання.

  Меры безопасности при использовании газовых баллонов гбо

  Безпека при використанні газових балонів ГБО

  Газові балони ні в якому разі не повинні піддаватися нагріванню, в тому числі і сонячними променями. Вони здатні витримати температуру навколишнього середовища від -40 ° С і до 45 ° С.

  Газові балони треба встановлювати в тих місцях автотранспортного засобу, де вони будуть захищені від можливості ударів і зовнішніх впливів. До використання допускаються ємності для зрідженого газу, що пройшли перевірку на станціях обслуговування. Газові балони в Києві монтуються на спеціальних СТО, що мають відповідні сертифікати дозволу на проведення робіт з газобалонним обладнанням.

  Газові балони можна заповнювати пальним тільки на 85% від їхнього обсягу та здійснювати заправку потрібно на автомобільних газонаповнювальних компресорних станціях, що мають спеціалізоване устаткування і дотримуються норм безпеки.

  Наші газові балони стануть невід'ємною частиною ГБО вашого транспортного засобу, подарувавши відчуття спокою і задоволення від кожної поїздки.

  Вгору