• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  » Німеччина робить ставку на метан
 • Німеччина робить ставку на метан

  Німеччина робить ставку на метан

  Німецька компанія - гігант в енергетиці E. On Ruhrgas зробив ставку на розвиток в Республіці Німеччина автомобільного транспорту, що працює на газі. Спільно з російським газовим монополістом "Газпромом" ця компанія готова за допомогою державної підтримки зробити газ найпривабливішим допливом для автомобілів у країнах Євросоюзу.

  Стиснутий природний газ метан є технологією, яка є доступною вже сьогодні. CNG Стиснутий природний газ – це ще й дуже дешеве рішення для досягнення екологічної мети. Найрозвинутіші країни світу та Європи вже почали розширювати мережу газових метанових заправних станцій. У світі кількість автомобілів, що працюють на газі, збільшується з року в рік.

  В останні роки, коли зростає у Європі та світі до екологічної тематики вся світова громадська думка повернулася до нових перспективних типів автомобілів — електромобілів.

  Але найімовірніше саме газ.

  При всьому цьому, як найбільш перспективне газове паливо для автомобілів розглядають не традиційний рідкий пропан-бутан LPG, а стислий природний газ - метан CNG, який має більшу енергетичну цінність, ніж пропан і дає менший обсяг шкідливих викидів в атмосферу. До того ж метан CNG на сьогоднішній день у Німеччині є найбільш привілейованим видом палива якщо дивитися з погляду оподаткування. Одна кіловат-година енергії, яка отримана за допомогою бензинового або дизельного палива, обкладається аналогом у 0,047 євро та 0,073 євро відповідно, то аналогічна кількість енергії, отримана зі стисненого природного газу метану, коштує платникам податків лише 0,015 євро. За підрахунками, наданими консультативною радою Erdgas Mobil, підприємства яке засноване за участю німецької влади та великих енергетичних компаній, метан CNG — найбільш економічне паливо: порівняно з бензином або дизельним паливом, адже відстань обійдеться власнику авто за ціною в два-. три або навіть у чотири рази дешевше. І навіть у порівнянні з пропан-бутаном LPG, стислий природний газ виграє – у цьому випадку вигода становить п'ятдесят відсотків (50%)!

  Вгору