• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » ГБО в Кредит
 • ГБО в Кредит

  Покупки в LPGTECH в розстрочку за 30 секунд!

  Наш інтернет-магазин пропонує вам зручний варіант співпраці - покупка будь-яких товарів в розстрочку. Ми не вимагаємо комісії, страховок, збору безлічі документів. З нами ви не переплатите за покупки і зможете оформити їх всього за півхвилини!

  ГБО в кредит - почніть економити на паливі без зволікань

  Переобладнання автомобіля на ГБО допомагає піклуватися про екологію і, що більш важливо, економити на бензині, адже газ в два рази дешевше. Але переобладнання ГБО вимагає вкладень коштів, нехай і не таких значних як подальша економія на паливі. Не завжди такі гроші є під рукою в даний момент, але завдяки нашій кредитній програмі ви можете легко і зручно купити ГБО в кредит. А підрахувати, як швидко воно окупиться, ви можете за допомогою калькулятора окупності ГБО, який знайдете на нашому сайті.

  Ми пропонуємо кілька кредитних програм від різних банків, тому ви можете вибрати найбільш підходящі для вас умови. Це газобалонне обладнання в кредит від Укрсиббанку, Приватбанку, Альфабанк, ФорвардБанка, Credit Agricole. Серед них є кредити з першим внеском від 10%, так і зовсім без першого внеску.

  Крім того, можна взяти ГБО на авто в розстрочку без відсотків. Таку пропозицію, наприклад, є у ФорвардБанка - безвідсоткова розстрочка на 4 місяці. УкрСиббанк пропонує безпроцентну розстрочку строком до 6 місяців. Однак враховуйте, що зовсім безкоштовним газ на авто в розстрочку не буде. У банків є разові комісії, обов'язкове страхування. Проте такі умовно безпроцентні розстрочки вигідніше, ніж тривале кредитування.

  Завжди перевіряйте умови доставки кредитування, які пропонують різні банки. Процес оформлення кредиту досить простий:

  • виберіть потрібні вам товари на нашому сайті і залиште ваші контакти менеджеру нашого магазину;
  • підготуйте документи, необхідні для оформлення позики. Зазвичай це паспорт, ІПН. Довідка з місця роботи може не знадобитися, але вам необхідно буде назвати повну офіційну назву компанії, де ви працюєте. Крім того, буде потрібен гарант. Це може бути ваш близький родич або кращий друг - домовтеся з ним про це заздалегідь;
  • дочекайтеся дзвінка від банку, щоб відповісти на всі необхідні питання;
  • отримаєте рішення по встановленню ГБО в кредит, підпишіть договір і чекайте доставку.

  У більшості випадків банки досить охоче надають газове обладнання в кредит, оскільки розуміють, що у позичальника є автомобіль, а значить, він платоспроможний. Скористайтеся цією пропозицією, щоб не відкладати перехід на більш чисте і економічне паливо.

  Продаж ГБО в кредит - одна з головних наших послуг. Ми прагнемо надавати максимально зручний і вигідний спосіб покупки ГБО 4 покоління - купити його в кредит або розстрочку. Зателефонуйте нам, якщо у вас є питання - ми допоможемо вам з вибором!

  Вгору