• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  » Газовий редуктор: опис, функції, характеристики, порівняння моделей
 • Газовий редуктор: опис, функції, характеристики, порівняння моделей

  Газовий редуктор: опис, функції, характеристики, порівняння моделей

  Газовий редуктор – один з головних механізмів в системах ГБО для автомобілів. Редуктор ГБО служить в системах газобалонного обладнання для зниження тиску газу пропан/метан, який надходить з балона, а також для підтримки постійного робочого тиску газу на виході з LPG/CNG редуктора.

  Редуктор для пропан-бутану знижує тиск газу з 16 атмосфер до 1, а також випаровує пропан-бутан з рідкого в газоподібний стан. Перетворення пропану в газоподібний стан інтенсивно знижує температуру, тому для надійного випаровування необхідно забезпечувати підігрів редуктора. Саме тому редуктор газу підключається до систем охолодження автомобілів. Обмерзання мембран редуктора призводить до втрати їхньої еластичності, ось чому автомобіль слід запускати на бензині, і тільки після прогріву до 50 градусів переходити на газову суміш.

  Редуктор для метану знижує тиск газу з балона з 200 (двохсот) атмосфер до 1 (однієї). Все це відбувається поетапно, тому їх роблять триступеневими.

  Пропановий редуктор має більш просту конструкцію. Двоступеневі використовують в системах подачі газу через газовий змішувач, і одноступінчасті для систем розподіленого уприскування газової суміші через газові форсунки. Редуктор, крім окремих камер і клапанів між камерами, складається також з: каналу холостого ходу, випарника (тосольний контур) а також системи дозволу подачі газу.

  Крім цього, газові редуктори відрізняються також способом регулювання, а також улаштуванням системи пуску і холостого ходу. Газові редуктори виготовляють двох видів: електронні редуктори і вакуумні редуктори.

  Принцип роботи електронного газового редуктора:

  • Подача газу LPG / CNG у впускний колектор виконується при досягненні таких умов: перемикач видів пального знаходиться в положенні «газ», включено запалювання і присутні імпульси системи запалювання, у двигуна автомобіля є оберти.

  Принцип роботи вакуумного газового редуктора:

  • Вакуумний редуктор перевіряє стан перемикача видів пального, запалювання, а також розрідження у впускному колекторі автомобіля, яке показує, що двигун працює.

  Електронні редуктори мають перевагу перед вакуумними: при включенні запалювання, коли перемикач знаходиться в положенні «газ», у впускний колектор автомобіля подається стартова порція, яка необхідна для кращого пуску двигуна. У вакуумних порція газу подається тільки після того, як деякий час попрацює стартер. Крім того, електронні редуктори краще підходять для карбюраторних автомобілів, які мають зношений двигун, оскільки останні не можуть створити потрібний ступінь розрідження в колекторі.

  У нашому інтернет-магазині ви можете купити газовий редуктор провідних світових виробників ГБО. Серед них: редуктор Томасетто, газовий редуктор Lovato, редуктор газу Atiker, Mimgas, Vikars, Landi Renzo, BRC, Galileo.

  Вгору