Мапа газових заправок України
 
Закрити

Зворотний дзвінок

 » 
 » Vialle представила новинку для ГБО – систему подання газу DirectBlue

Vialle представила новинку для ГБО – систему подання газу DirectBlue

Vialle представила новинку для ГБО – систему подання газу DirectBlue

Система подання газу (LPG) для автомобілів із прямим уприскуванням бензину Vialle DirectBlue була найбільш цікавою новинкою на виставці GasShow 2019. Установка застосовує зріджений нафтовий газ у рідкій фазі.

Пальне в цьому агрегатному стані подається безпосередньо в камери згоряння через бензинові інжектори двигуна. Це не новинка, такі системи вже є на ринку. Іновація полягає в тому, що обладнання DirectBlue є універсальною й може використовуватися в будь-якому двигуні з прямим уприскуванням бензину.

Система DirectBlue спеціально розроблена для бензинових двигунів із прямим уприскуванням. Vialle — перша компанія, якій вдалося розробити надійну технологію, яка здійснює уприскування автогазу в рідкій фазі безпосередньо в циліндри схожим чином, як це робить бензин. Тому продуктивність двигуна й керованість зберігається.

Серцем системи DirectBlue є запатентований пристрій FSU4 («Блок вибору пального»), який забезпечує плавне перемикання між бензином і автогазом. FSU4 спрямовує обране пальне до оригінальних бензинових форсунок на двигуні. Водій може в будь-який час вибрати потрібне пальне, як газове, так і бензинове, просто використовуючи перемикач, встановлений на приладовій панелі. Бензинові двигуни з безпосереднім уприскуванням пального використовуються такими великими автомобільними брендами, як Audi, VW, GM, Skoda, Seat, BMW, Ford, Peugeot, Mercedes. DirectBlue використовує безліч оригінальних бензинових паливних компонентів високого тиску, як-от паливний насос високого тиску, форсунки й датчик тиску. Усі ці компоненти випробувані на автогазі й сертифіковані згідно з регламентом ЄС 67-R01.

Система надійде в продаж у квітні 2019 року. Система Vialle DirectBlue була нагороджена статуеткою INPRO 2019, що була вручена після першого дня GasShow 2019.

Вгору