• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Харпромтех ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Харпромтех ГБО

  Харпромтех – Харківський завод промислових технологій – є провідним машинобудівним підприємством з виробництва ємностей, що працюють під тиском, та виробів на їхній основі. Автомобільні балони для газу тороїдальної та циліндричної форми є основним видом продукції, що поставляється заводом. ГБО від Харпромтех завжди отримує тільки найкращі відгуки від споживачів. Якісна і недорога продукція легко знаходить свого споживача на ринку.

  Газобалонне обладнання Харпромтех, тобто газові балони, виробляється з найбільш міцної загартованої сталі, що гарантує їхню надійність і тривале користування. Транспортування і зберігання газової суміші в цих балонах при дотриманні встановлених правил повністю безпечні. І це доведено ефективним використанням ємностей для газового пального.

  Купуй газові балони Харпромтех за гарною ціною у магазині LPGTECH!

  Ця продукція так само відома під торговою маркою KIT Kharkov Industrial Technology (ХАРПРОМТЕХ). Ця назва була потрібна, коли завод налагодив експорт своєї продукції. Балони, що мають підвищений рівень міцності і виготовлені на цьому заводі з великою історією, користуються заслуженим попитом.

  Балони KIT довели свою міцність і якість в процесі тривалої експлуатації. Це надійні ємності, що підвищують загальну безпеку автомобіля, що їздить на альтернативному виді пального. Тому ГБО KIT вже традиційно викликає тільки повагу у експертів і користувачів. Широкий асортимент балонів різного об'єму здатний задовольнити різні потреби покупців. Газобалонне обладнання KIT надійне, міцне і високоякісне. Воно виробляється на найсучаснішому обладнанні з точним дотриманням новітніх перспективних технологій.

  Вгору