магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

FARO

Італійська компанія FARO спеціалізується на випуску термопластичних шлангів різного діаметру, призначених для використання в сучасних газобалонних системах. Бренд демонструє справжню італійське якість в поєднанні з європейською надійністю і міцністю виробів. Газобалонне обладнання FARO – це якісні шланги, виконані з інноваційних матеріалів на розвиненому виробництві.

З плином часу конкуренція на світовому, а особливо на європейському ринку газобалонної промисловості тільки зростає. Але італійським виробникам, в число яких входить і вищезгадана компанія, вдається з честю виходити з конкурентної боротьби. Тримати марку і при цьому не підвищувати ціни – завдання нелегке, але компанія з нею гідно справляється. При цьому напрями її імпорту постійно розширюються – як на захід, так і на схід.

Продукція компанії користується підвищеним попитом на території Європи і СНД. Шланги є одними з найважливіших компонентів газобалонної системи автотранспортного засобу, тому їхнім якості і міцності приділяється особливо велика увага.

Наверх