Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  FARO

  Італійська компанія FARO спеціалізується на випуску термопластичних шлангів різного діаметру, призначених для використання в сучасних газобалонних системах. Бренд демонструє справжню італійське якість в поєднанні з європейською надійністю і міцністю виробів. Газобалонне обладнання FARO – це якісні шланги, виконані з інноваційних матеріалів на розвиненому виробництві.

  З плином часу конкуренція на світовому, а особливо на європейському ринку газобалонної промисловості тільки зростає. Але італійським виробникам, в число яких входить і вищезгадана компанія, вдається з честю виходити з конкурентної боротьби. Тримати марку і при цьому не підвищувати ціни – завдання нелегке, але компанія з нею гідно справляється. При цьому напрями її імпорту постійно розширюються – як на захід, так і на схід.

  Продукція компанії користується підвищеним попитом на території Європи і СНД. Шланги є одними з найважливіших компонентів газобалонної системи автотранспортного засобу, тому їхнім якості і міцності приділяється особливо велика увага.

  Вгору