магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО Thunderflex

Thunderflex - європейський виробник гідравлічних шлангів

Thunderflex - відомий румунський виробник гідравлічних шлангів різних типів і застосувань, входить до групи CIDAT SPA Italy. CIDAT відомий італійський виробник гідравлічних і промислових рукавів та з'єднань ще з 1975 року. Так само компанія виробляє шланги з ПВХ низького тиску, гумові листи і конвеєрні стрічки (включно з аксесуарами), фітинги для гідравлічних шлангів, інше. Завод Thunderflex HUEDIN (Румунія) був побудований в 2006 році для виробництва гумових шлангів високого тиску і термопластичних шлангів.

Шланги Thunderflex в 90% поставляються на європейський ринок, їх цінують на міжнародному рівні за чудову якість і високу міцність в важких умовах роботи. Купити продукцію Thunderflex можна і в Україні.

Рукава Thunderflex мають кілька особливостей, які впливають на якість роботи газового обладнання: вони не деформуються під час експлуатації, мають хорошу гнучкість, не вбирають запах газу, зносостійкі до механічних процесів і до впливу газу, тосола. Тому їх часто використовують українські компанії, які займаються установкою ГБО.

Тосольний шланг Thunderflex використовують для обігріву редуктора-випарника. Газові рукава Thunderflex відповідають за подачу газового палива до циліндрів двигуна, що впливає на безпечну роботу паливної системи всього автомобіля.

Використовуючи при установці ГБО рукава Thunderflex ви забудете про проблеми і витоку в вашому газобалонному обладнання.

Якщо вас цікавить ГБО Thunderflex, ми готові запропонувати широкий асортимент якісної і оригінальної продукції:

  • шланги для тосола thunderflex (рукава тосольний thunderflex);
  • шланги для газу thunderflex (газові рукава thunderflex);
  • патрубки thunderflex і багато іншого.

Придбати шланги та іншу продукцію Thunderflex недорого можна в нашому інтернет-магазині, де вас наші фахівці завжди проконсультують і допоможуть правильно підібрати обладнання. Так само ми можемо забезпечити поставку газового обладнання Thunderflex оптом.

Вгору