фільтри

 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Трубки, шланги та комплектуючі
 •  » Перехідники та трійники тосольні, газові

  Перехідники та трійники тосольні, газові

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Тосольні перехідники – для ефективної роботи ГБО

  Якісні тосольний і газові перехідники ГБО – це гарантія якісної та ефективної роботи системи газобалонного обладнання, встановленого на вашому автомобілі. Важливо розуміти, що саме від надійно зчленованих рукавів охолоджуючої магістралі багато в чому залежить, наскільки коректно буде працювати обладнання. Адже не можна не відзначити, що якісне охолодження – це дуже важлива складова частина будь-якого автомобіля, що працює як на бензині, так і на дизелі або газу.

  Перехідник тосольний для авто призначений для надійного з'єднання тосольних рукавів в охолоджувальній магістралі. Для більш надійного скріплення рукавів між собою, а також для додаткового ущільнення в місці кріплення рукава встановлюється спеціальний хомут. Таким чином, вдається досягти практично повної герметичності в системі охолодження.

  Перехідник та трійник тосольний для систем ГБО виготовляються з якісних термостійких матеріалів, які, крім іншого, також стійкі і до механічних пошкоджень, що не менш важливо, адже місця зчленування рукавів і шлангів завжди були слабким місцем газобалонного обладнання. Купити трійник, перехідник тосольний від найкращих виробників ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо, що у нас ви знайдете тільки якісне обладнання, установка якого значно вдосконалить роботу вашого ГБО. Також у нас ви можете купити трійник тосольний. Для ще більш надійного кріплення це обладнання має спеціальні борозенки, які допомагають тосольному шлангу краще приєднуватися до перехідника або трійника.

  Перехідники газові, на відміну від тосольних, призначені для з'єднання газових магістралей. Так, зазвичай такі перехідники відрізняються за діаметром – в залежності від того, які газові рукава необхідно з'єднати між собою. Крім цієї основної функції, такі перехідники можуть бути використані і для з'єднання редуктора з охолоджувальною системою. Це обладнання може мати вигляд звичайного перехідника або ж трійника, який має три вхідних отвори для рукавів. Купити газові та вакуумні трійники або перехідники недорого ви завжди можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо тільки обладнання, яке виробляється в заводських умовах і проходить всі необхідні етапи перевірки.

  Вгору