• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Silmet ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Silmet ГБО

  Купити трубку мідну для ГБО від Silmet

  Заснована в 1972 році, компанія Silmet стала одним з найбільших італійських виробників в сфері металургійної промисловості. Належить до групи компаній Ghidini, що має давні традиції: ще в 1929 р сім'я Гідіні почала займатися обробкою кольорових металів. Це срібло, мідь, латунь, алюміній і нікель.

  Мідна трубка Silmet для систем ГБО всіх поколінь

  В даний час компанія виробляє латунні і пластикові сантехнічні деталі, латунні труби і стрижні для різних галузей промисловості, мідні пластини, дроти і шнури для використання в будівельній і електричній галузях, мідні труби для води, газу, опалення та промислового застосування. Знавці відзначають, що труба мідна Silmet відрізняється бездоганним виготовленням, міцністю і надійністю в застосуванні.

  Купити мідну трубку Silmet для гбо з доставкою по Україні

  Це не дивно – адже сировина для виробництва комплектуючих закуповується компанією безпосередньо в шахтах Чилі, Конго, Перу та Замбії. Тому труба ГБО Silmet має відмінну якість і стане надійним елементом газобалонної системи вашого автомобіля. Компанія стала світовим лідером у виробництві продукції з міді, тому можна не сумніватися, що трубки для авто Silmet прослужать довго, гарантуючи безпечну експлуатацію транспортного засобу, що працює на альтернативному пальному.

  Вгору