магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО Silmet

Заснована в 1972 році, компанія Silmet стала одним з найбільших італійських виробників в сфері металургійної промисловості. Належить до групи компаній Ghidini, що має давні традиції: ще в 1929 р сім'я Гідіні почала займатися обробкою кольорових металів. Це срібло, мідь, латунь, алюміній і нікель.

В даний час компанія виробляє латунні і пластикові сантехнічні деталі, латунні труби і стрижні для різних галузей промисловості, мідні пластини, дроти і шнури для використання в будівельній і електричній галузях, мідні труби для води, газу, опалення та промислового застосування. Знавці відзначають, що труба мідна Silmet відрізняється бездоганним виготовленням, міцністю і надійністю в застосуванні.

Це не дивно – адже сировина для виробництва комплектуючих закуповується компанією безпосередньо в шахтах Чилі, Конго, Перу та Замбії. Тому труба ГБО Silmet має відмінну якість і стане надійним елементом газобалонної системи вашого автомобіля. Компанія стала світовим лідером у виробництві продукції з міді, тому можна не сумніватися, що трубки для авто Silmet прослужать довго, гарантуючи безпечну експлуатацію транспортного засобу, що працює на альтернативному пальному.

Вгору