фільтри


 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Балони, арматура, кріплення і ВЗП
 •  »  Мультиклапани і комплектуючі
 •  » Мультиклапаны для внутренних тороидальных баллонов

  Мультиклапани для внутрішніх тороїдальних балонів

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Мультиклапан для балона під запаску – універсальне рішення для сучасного ГБО

  Мультиклапан – це одна з найважливіших частин газобалонного обладнання. Очевидно, що для різних типів балонів потрібні різні мультиклапани. У нашому інтернет-магазині газобалонного обладнання ви знайдете мультиклапани для будь-якого типу балона за найпривабливішими цінами. Одним з найпопулярніших на сьогодні типів газових балонів є балон під запаску, тобто тороїдальний. Для коректної заправки і тиску в такому балоні є спеціально для цього призначені мультиклапани для балона під запаску.

  Купити мультиклапан для внутрішнього тороїдального балона гбо

  Мультиклапани для внутрішніх тороїдальних балонів мають досить складну будову, яка, втім, ретельно розроблена для того, щоб мультиклапан міг виконувати своє основне призначення – забезпечення безпеки експлуатації ГБО. Так, мультиклапани для внутрішніх тороїдальних балонів ГБО діляться на два класи:

  • А (із запобіжним клапаном)
  • В (без такого клапана).

  На сьогодні мультиклапани класу А кращі, оскільки вони дозволяють стравлювати повітря з балона, коли тиск в ньому досягає 25 атмосфер. Це іноді відбувається у спеку або при аварії, в разі загоряння. Для безпеки використання ГБО рекомендується використовувати такий мультиклапан. Тороїдальний балон, обладнаний такою якісною електронікою, стає цілком безпечним елементом паливної системи.

  Мультиклапан для внутрішніх тороїдальних балонів – найкраще обладнання тільки на LPGtech

  У нашому інтернет-магазині ви можете купити мультиклапани для внутрішніх тороїдальних балонів недорого від кращих вітчизняних та імпортних виробників. Відзначимо, що наші постачальники приділяють особливу увагу саме якості даного обладнання. Адже саме від коректної роботи мультиклапана багато в чому залежить робота всієї системи ГБО. Так, саме мультиклапани контролюють рівень наповнення балона при його заправці і автоматично відсікають заповнення в той момент, коли заповнюється 80 відсотків обсягу газового балона. При цьому також варто сказати, що мультиклапан відповідає за подачу газового пального в двигун внутрішнього згоряння.

  Всі товари, які представлені на нашому сайті, проходять детальну перевірку і виготовляються в заводських умовах із дотриманням усіх вимог безпеки. Мультиклапан для балона під запаску, куплений у нас, – це висококласне обладнання, яке відповідає європейським стандартам якості і з лишком відпрацьовує свій ресурс.

  Вгору