• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Romano ГБО

  Газобаллонне обладнання ГБО Romano

  Компанія Romano має за плечима великий досвід роботи з газобалонним обладнанням. Як майстерня з установки ГБО вона почала роботу в 1975 році, а сьогодні – її продукція продається по всьому світу, а сама Romano стала одним з найбільших виробників газобалонних систем для пропану і метану.

  Купити устаткування гбо від Romano в Україні

  У Romanо працює штат технічних фахівців, які постійно докладають усіх зусиль для вдосконалення і створення передових нововведень, пропонуючи автомобілістам безпечні та ефективні розробки. Газобалонне обладнання Romano – це цілком італійський продукт, який виробляється тільки на фірмових заводах, розташованих в Італії. Комплекти ГБО Romano відповідають всім міжнародним стандартам якості і безпеки для газових систем.

  Ремкомплекти, фільтри, редуктори, датчики, електроніка для ГБО від Romano

  Системи ГБО бренду відрізняються високою зручністю і надійністю. Так, наприклад, редуктор Romano типу MAX HD останнього покоління має високу точність впорскування, тому він використовується навіть в спортивних автомобілях. Йому не зашкодять важкі умови експлуатації і високі навантаження на двигун. А «розумний» мультиклапан здійснює контроль тиску, автоматично стравлюючи його при перевищенні допустимих значень. Крім того, він відсікає заправку при досягненні потрібної кількості пального в балоні, блокує в разі небезпечної ситуації, про яку сигналізує автомобільний комп'ютер або система управління.

  Купити запчастини до ГБО Romano з доставкою

  Якщо вас цікавлять комплектуючі ГБО Romano, все необхідне ви можете придбати за допомогою нашого сайту. У нас ви знайдете широкий асортимент комплектуючих, в тому числі датчики, перемикачі Romano, газові форсунки, мінікомплекти ГБО Romano. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію від виробника, яка відрізняється високою якістю і надійностю.

  Вгору