Мультиклапан Tomasetto Sprint 220-30 з котушкою без ВЗП (MVAT0212.1)

Немає в наявності
Ціна:
1117.5 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:65-1120
Голосів:0

Мультиклапан Tomasetto Sprint 220-30 з котушкою без ВЗП (MVAT0212.1) - елемент, необхідний, щоб здійснити заповнення пропанового балону, а також подачу на газовий редуктор. Пристрій може самостійно припиняти заправку, коли балон заповнений на 80%, як і належить за технікою безпеки. Мультиклапан Томасетто 220-30 ідеально пристосований для безперешкодної подачі пропану в систему живлення двигуна вашої автомашини. Пристрій допомагає контролювати рівень наявності газу в балоні і може знизити його витік при пошкодженні паливної магістралі. Цей мультиклапан служить в ГБО першого, другого, третього і четвертого поколінь. Паливо, що використовується - зріджений нафтовий газ (LPG). Виробник пристрою - відома італійська компанія Tomasetto Achille.

Балонний мультиклапан Tomasetto 220-30 класу А до автомобільного газового балону прикріплюється за допомогою шести гвинтів (це є стандартне кріплення). Гвинти надані в комплектації, так само як котушка і проводка до котушки. Оснащений котушкою 12 Вольт, яка включає, а також відключає подачу газу прямо на виході з балону. Дана опція дуже зручна, оскільки дає змогу перекривати газ в автомобілі не виходячи з салону. Необхідно просто перемкнути вид палива на перемикачі. Також це сприяє підвищеному рівню безпеки під час використання, а також в аварійних ситуаціях. У комплекті міститься проводка для даної котушки, але немає виносного заправного пристрою.

На тильній стороні знаходиться аварійний клапан, основною функцією якого є стравлювання підвищеного тиску всередині балону, який виникає у випадках перегріву або пожежі. Клапан запобігає можливості вибуху балону.

Поставляється газ в мультиклапан під прорізну гайку діаметром вісім міліметрів. Вхідне різьблення - M12x1. Виходить газ зсередини за допомогою стандартного штуцеру різьбленням D6 M10x1. На поверхні знаходиться вентиль, який перекриває газову поставку. Даний мультиклапан відноситься до класу А, тобто можна змонтувати в нього вимірювач газового рівня. Модель не має шкали зі стрілкою.

Мультиклапан Tomasetto 220-30 класу А використовують для встановлення в тороїдальні балони з діаметром 220 міліметрів і розташуванням горловини всередині. Висота поплавка і забірної газової трубки досягає 22 сантиметрів. У трубці є фільтр. Для монтажу в балон з внутрішнім діаметром менше 220 міліметрів поплавок і трубку необхідно вкорочувати. Якщо ж ви змонтуєте установку в балон з діаметром всередині більше необхідних розмірів, газ не буде повністю витрачатися з балону, при цьому показники стрілки будуть невірними.

У комплекті є:

  1. Мультиклапан балонний 220 міліметрів з клапаном;
  2. Проводка для котушки;
  3. Гвинти кріплення - 6 шт.;
  4. Гайка D8 M12x1;
  5. Гайка D6 M10x1;
  6. Ніпель 6 міліметрів;
  7. Ніпель 8 міліметрів.

Мультиклапан балонний Томасетто 220-30 з котушкою характеристики:

Вид палива

Пропан-бутан

Покоління

ГБО 1го, 2го, 3го і 4го поколінь

Вид балону

Тороїдальний

Горловина

Всередині балону

Артикул

MVAT0212.1

Серійний індекс

АТ-02 Sprint

Виробник

Tomasetto Achille

Висота поплавка і забірної трубки

220 міліметрів

Заправний пристрій

Немає

Перекриття

Один вентиль

Аварійний клапан

Присутній

Газовий вхід

Під гайку 8 мм (M12x1)

Газовий вихід

Під гайку 6 мм (М10х1)

Кріплення

Під шість гвинтів

Підтримка індикації

Є

Країна

Italy

Видео Tomasetto Achille SPA

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Вгору