фільтри


 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Балони, арматура, кріплення і ВЗП
 •  »  Мультиклапани і комплектуючі
 •  » Мультиклапаны для наружных тороидальных баллонов

  Мультиклапани для зовнішніх тороїдальних балонів

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Мультиклапани для зовнішніх тороїдальних балонів – найкраще обладнання від найкращих виробників

  Як відомо, для різних типів газових балонів необхідно використовувати різні мультиклапани. Зовнішні тороїдальні балони є одним з найбільш універсальних рішень –  вони не займають місця в багажнику автомобіля, а самі по собі досить компактні і міцні. Саме тому на сьогодні такого типу балонів віддають перевагу безліч автомобілістів. Ми розуміємо їхнє прагнення до комфорту і практичності, тому в інтернет-магазині ГБО LPGtech можна знайти різноманітні комплектуючі для установки системи ГБО на основі такого балона. Зокрема, у нас ви зможете купити мультиклапани для зовнішніх тороїдальних балонів ГБО від кращих світових виробників.

  Купити мультиклапан зовнішнього тороїдального балона гбо

  Напевно, ніколи не може бути занадто багато сказано про необхідність вибору саме якісного мультиклапана для балона. Від цієї невеликої деталі, яка, до слова, має досить складну будову, залежить багато чого. Так, саме мультиклапан відповідає за заправку газового балона пальним. Мультиклапан вчасно відсікає заправку балона, коли заповнюється 80 відсотків його обсягу – це максимально можливий показник для газових балонів, який враховує розширення газу в залежності від зовнішніх умов. На цьому, звичайно, його функції не закінчуються. Мультиклапан зовнішній ГБО подає пальне з газового балона в двигун автомобіля, а за умови наявності запобіжного клапана, він також може автоматично стравлювати повітря, коли в балоні досягається критичний тиск. Саме це дозволяє уникнути сумних наслідків у разі аварії, наприклад, а також підтримувати нормальний робочий тиск при коливаннях температур. З таким мультиклапаном ви зможете не хвилюватися про безпеку використання газового балона в своєму автомобілі.

  Мультиклапан зовнішніх балонів ГБО під запаску

  У нашому інтернет-магазині ви зможете купити будь-які мультиклапани для зовнішніх тороїдальних балонів. Ціна на таку продукцію буде залежати в першу чергу від цінової політики виробника – ми постараємося зробити все, щоб ви отримали необхідну електроніку за найпривабливішою вартістю. Всі товари, представлені на нашому сайті, відповідають жорстким вимогам якості і відповідають європейським стандартам ГБО.

  Вгору