Мідна трубка D6x0,8 мм (MIEDZ FI6)

Немає в наявності
Ціна:
138 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:60-1001
Голосів:0

Трубка мідна D6x0,8 мм використовується в системах ГБО для автомобілів в якості магістрального трубопроводу. Може використовуватися у всіх поколіннях сучасного газового обладнання - ГБО-1, ГБО-2, ГБО-3, ГБО-4. Застосовують тільки для устаткувань на пропан-бутані. Мідна трубка D6 мм придбати яку ви можете в нашому магазині, проходить від газового балона до редуктора, в підкапотний простір. На балоні вона встановлена ​​в мультиклапан. Монтують її під днищем автомобіля і кріплять за допомогою спеціальних скоб, для запобігання можливого провисання. Такі скоби називають кріпленням трубки. Пластикове обплетення, яким покрита трубка, захищає від механічних пошкоджень і запобігає корозії.

Для зручності, мідна трубка виготовляється в бухтах по 50 метрів. Виготовлена в Італії компанією Silmet S.p.A. Має сертифікат якості.

Трубка 6 мм одна з найбільш використовуваних при монтажі газобалонного обладнання. Її використовують спільно з багатьма популярними редукторами: Tomasetto, Atiker, Lovato, BRC, Bigas, Landi Renzo, Gurtner, KME, Zavoli, OMVL т.д.

Магістральна трубка вимагає обслуговування. Необхідно перевіряти герметичність з'єднань на ТО. При пошкодженні необхідно змінити трубку або пошкоджену ділянку. Має товщину стінок 0,8 мм, чого цілком достатньо для сучасних газових устаткувань. Максимальний тиск - до 30 Бар, температура експлуатації - від -20 до +125 градусів Цельсія. В процесі монтажу трубки уникайте зламів або сильних вигинів.

До газового редуктора, клапану або мультиклапану, трубку прикріплюють за допомогою гайки і ніпеля (бочонок який обжимає трубку). Повторно такий бочонок використовувати не можна, необхідно змінити на новий.

Ціна вказана за 1 метр трубки

Правильний монтаж гайки і ніпеля:

Трубка мідна для ГБО характеристики:

Сфера використання

Пропан-бутан (LPG)

Матеріал

Мідь

Обплетення

Так (пластик)

Товщина стінки

0,8 мм

Діаметр

6 мм

Покоління ГБО

1, 2, 3, 4

Розташування

Від балона до газового редуктора

Максимально допустимий тиск

30 Бар

Температура

-20 +125 °С

Сертифікація

ISO9001: 2008

Країна походження

Італія

Виробник

Silmet

Каталоги продукції

Каталог продукції Silmet

Сертифікати

Сертифікат Silmet

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку