Електроклапан бензину Atiker (латунь) (K01.001226)

Немає в наявності
Ціна:
283 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:54-1001
Голосів:1

Електроклапан бензину Atiker необхідний для відкриття або закриття подачі в карбюратор бензину. Пристрій застосовується в системах ГБО-1  покоління газового обладнання для автомобілів. Дана модель може бути встановлена ​​тільки на карбюраторні транспортні засоби, переобладнані на газове паливо. Електроклапан бензину Атікер придбати який ви можете на цій сторінці, виготовляється відомим турецьким брендом з якісних матеріалів за новими технологіями.

Клапан бензину Атікер встановлюється між бензонасосом і карбюратором автомобіля. Це електромагнітний пристрій, оснащений вентилем примусового відкриття/перекриття палива. Працює вентиль надійно і довговічно, так як виконаний з металу. Примусовий вентиль допомагає в разі, якщо котушка клапану вийшла з ладу. Має кріплення для фіксації під саморізи. Встановлюється бензиновий клапан у вертикальному положенні. На корпусі клапану намальовані стрілки, які вказують напрямок потоку бензину.

Котушка не має полярності, живлення – 12 Вольт. Штуцери під шланги - латунні, стійкі до зламів. Рукав кріпиться за допомогою хомутів. До нього необхідний рукав з внутрішнім діаметром 8 мм.

У звичайному стані клапан знаходиться в закритому стані. Відкривається після подачі на нього напруги. Керування відбувається з салону автомобіля, за допомогою перемикача виду палива.

Комплект поставки:

  1. Бензоклапан Атікер;
  2. 2 саморізи;
  3. Клеми.

Клапан бензиновий Атікер має такі параметри:

Країна походження

Туреччина

Виробник

Atiker

Живлення

12 Вольт

Штуцер під шланг

8 мм

Потужність котушки

11 Ватт

Вага

180 грам

Робоча температура клапану

Від -20 °С до + 120 °С

Полярність електромагнітної котушки

Немає

Аварійний примусовий клапан

Є (металевий)

Штуцери під шланг

Латунний

Заводський артикул

K01.001226

Atiker Autogas Systems & LPG Tanks

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку