Балон пропан циліндричний Atiker 50 літрів 300х795 мм

Немає в наявності
Ціна:
3087 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:70-1021
Голосів:0

Балон пропан циліндричний Atiker 50 літрів D300 - ємність для зберігання та перевезення пропанової газової суміші, що встановлюється у автомобілі з ГБО. Виготовлена відомим брендом з Туреччини - Atiker на основі сучасної інноваційної розробки з використанням новітнього обладнання. Пропанові балони Атікер 50 літрів придбати які ви можете у нас, відповідають вимогам протипожежної безпеки. За товщини сталевого листа стінки до 3 мм можна говорити про підвищену міцність та надійність балону. Застосовують тільки при встановленні пропану на автомобіль. Для газобалонного обладнання 1-4 поколінь. Сертифікований на території України і давно відомий вітчизняному споживачеві.

Газовий балон служить до 10 років або 2500 циклів заправки. Повний обсяг 50 літрів, проте заправляти його потрібно на 80% від повного обсягу. Решту 20% повинна займати повітряна подушка, яка дасть змогу газу розширятися у разі підвищення температури у балоні.

Умови безпеки під час роботи:

  • Температура навколишнього середовища повинна бути в діапазоні від -20°С до + 65°С;
  • Балон, який наповнений пропаном не повинен потрапляти під вплив прямих сонячних променів, а також інших джерел тепла або енергії;
  • Балон повинен монтуватися у таких місцях, де він буде уникати механічних пошкоджень;
  • Не допускається експлуатація або монтаж балонів, які не пройшли перевірку на спеціалізованих СТО;
  • Балони встановлюються на спеціалізованих станціях технічного обслуговування, які мають відповідні сертифікати для виконання даних робіт.

Балон має циліндричну форму, досить популярний для таких автомобілів як: ВАЗ, Волга, Daewoo, Chery та багато інших. Стандартна горловина на 6 болтів. Для даного балону необхідний мультиклапан для циліндричних балонів з висотою трубки для забору газу і поплавком 300 мм та кутом повороту 30 градусів (наприклад Tomasetto 300-30 cl.A). Якщо мультиклапан має діаметр більше, забірну трубку і поплавок підрізають до необхідної висоти. Додатково, для монтажу балону у багажнику потрібні стрічки кріплення балонів. Якщо балон встановлюють зовні, необхідна додатково спеціальна металева рамка. Між горловиною і мультиклапаном встановлюють вентиляційну коробку, завдяки якій відбувається виведення газу.

На балоні вибита спеціальна табличка із зазначеними параметрами та номером балону. Сертифікат ви можете завантажити у вкладці "Файли".

Балон Атікер 50 літрів має такі характеристики:

Сфера використання

Пропан-бутан

Форма

Циліндрична

Повний об'єм

50 літрів

Корисний об'єм

40 літрів (80%)

Строк служби балону

До 10 років

Діаметр

300 мм

Довжина

795 мм

Вага

20 кг

Сертифікат відповідності

E7-67R-01667405

Максимальний тиск

30 Бар

Робоча температура

Від -20 до + 65˚С

Горловина

Стандартна (на 6 болтів кріплення)

Atiker Autogas Systems & LPG Tanks

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Вгору