• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Німеччина

  ГБО з Німеччини в інтернет-магазині LPGTech

  Чудова якість та надійність німецьких технологій не викликає жодних сумнівів. Як одна з перших країн, де почали створювати автомобілі, Німеччина є передовим і одним з найбільших автовиробників, продукція якого високо цінується в усьому світі. Крім того, саме німецькі автомобілі чудово пристосовані до переобладнання на газ, а деякі автовиробники, такі як Volkswagen пропонують установку ГБО в заводських умовах. У країні на законодавчому рівні підтримують екологічні ініціативи, в основі яких використання автогазу як чистішого палива. Тому для розвитку автогазу та ГБО у Німеччині існують усі умови.

  Найкращі німецькі виробники ГБО

  ГБО виробництва Німеччини зустрічається досить рідко, і наші майстерні зазвичай використовують продукцію бренду Norma. Це високоякісні кріплення, що відрізняються надійністю та міцністю. Ще один популярний у нас виробник мастильних матеріалів – це JLM, бренд, який належить найбільшому в Європі дистриб'ютору газобалонного обладнання в Європі – компанії GMS. Це один із лідерів у виробництві паливних присадок, які дозволяють двигуну та ГБО працювати ефективно, надійно та максимально довго.

  ESGI – німецький дилер газобалонного обладнання Esgi-Anlage, а також мережа майстерень переобладнання в Німеччині. Поставляє широкий спектр комплектуючих для ГБО – датчики, контролери, випарники, проводки.

  Говорячи про німецьку техніку, не можна не згадати і такого гіганта, як Bosch. Звичайно, Bosch не виробляє комплекти ГБО, проте в асортименті є датчики тиску, лямбда-зонди, свічки запалювання, призначені як для газових, так і бензинових автомобілів. Німецьке ГБО – це ще й продукція такого бренду, як Coroplast, який одним із перших почав обробляти полівінілхлорид. Сьогодні компанія виробляє широкий асортимент ізолент, які використовуються при збиранні автомобільного обладнання.

  Купити німецьке ГБО можна за допомогою нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від найкращих німецьких виробників, яка відповідає всім стандартам якості та надійності. Зробити покупку ви можете прямо на нашому сайті, а якщо у вас є які-небудь питання, можете поставити їх за вказаними на сайті телефонами – наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть оформити замовлення.

  Вгору