Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  NORMA ГБО

  Купити газобалонне обладнання ГБО NORMA: хомути, кріплення, комплектуючі - недорого з доставкою по Україні
  ГБО Німеччина

  Norma є одним із найбільших світових виробників систем з'єднань для будь-якої сфери. Компанія Норма виробляє та постачає з'єднання більше 50 років!!! Хомути Norma мають незмінно високу якість, сертифіковані по всьому світу. Ці кріплення використовуються практично всіма провідними виробниками автомобілів у світі.

  Модельний ряд:

  • Хомут 10-16 мм;
  • Хомут 12-22 мм;
  • Хомут 16-27 мм;
  • Хомут 20-32 мм;
  • Хомут 8-12 мм;

  Компанія NORMA була заснована в 1949 році в Німеччині і спочатку називалася Rasmussen GmbH. Більше десяти років тому фірма стала частиною корпоративної групи, що має глобальне світове значення. Принципами роботи компанії стало створення технічно досконалих, орієнтованих на клієнта і практичне застосування елементів кріплення, створених за найвищими стандартами якості.

  Хомути Norma продаються по всьому світі, вони допомогли Rasmussen GmbH домогтися лідируючих позицій на ринку з'єднань і кріплень для ГБО. Великий досвід компанії в області розробки технології кріплення і фіксації дозволив їй стати міжнародним постачальником рішень і якісної продукції, а також зайняти місце перспективного партнера для інноваційного розвитку.

  Газобалонне обладнання NORMA, представлене надійними кріпленнями з відмінних матеріалів, користується популярністю і у нас. Це справжня німецька якість, тому більшість фахівців ГБО довіряють саме цій марці. Цим і пояснюються чудові відгуки на ГБО NORMA – як у нас, так і у всьому світі. Продукція компанії відрізняється довгим терміном використання.

  Вгору