• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  NORMA ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду NORMA ГБО

  Norma є одним із найбільших світових виробників систем з'єднань для будь-якої сфери. Компанія Норма виробляє та постачає з'єднання більше 50 років!!! Хомути Norma мають незмінно високу якість, сертифіковані по всьому світу. Ці кріплення використовуються практично всіма провідними виробниками автомобілів у світі.

  Модельний ряд NORMA:

  • Хомут 10-16 мм;
  • Хомут 12-22 мм;
  • Хомут 16-27 мм;
  • Хомут 20-32 мм;
  • Хомут 8-12 мм;

  Купити ГБО NORMA з доставкою по Україні

  Компанія NORMA була заснована в 1949 році в Німеччині і спочатку називалася Rasmussen GmbH. Більше десяти років тому фірма стала частиною корпоративної групи, що має глобальне світове значення. Принципами роботи компанії стало створення технічно досконалих, орієнтованих на клієнта і практичне застосування елементів кріплення, створених за найвищими стандартами якості.

  Комплектуючі до систем ГБО від NORMA

  Хомути Norma продаються по всьому світі, вони допомогли Rasmussen GmbH домогтися лідируючих позицій на ринку з'єднань і кріплень для ГБО. Великий досвід компанії в області розробки технології кріплення і фіксації дозволив їй стати міжнародним постачальником рішень і якісної продукції, а також зайняти місце перспективного партнера для інноваційного розвитку.

  Газобалонне обладнання NORMA, представлене надійними кріпленнями з відмінних матеріалів, користується популярністю і у нас. Це справжня німецька якість, тому більшість фахівців ГБО довіряють саме цій марці. Цим і пояснюються чудові відгуки на ГБО NORMA – як у нас, так і у всьому світі. Продукція компанії відрізняється довгим терміном використання.

  Вгору