магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

NORMA

Компанія NORMA була заснована в 1949 році в Німеччині і спочатку називалася Rasmussen GmbH. Більше десяти років тому фірма стала частиною корпоративної групи, що має глобальне світове значення. Принципами роботи компанії стало створення технічно досконалих, орієнтованих на клієнта і практичне застосування елементів кріплення, створених за найвищими стандартами якості.

Хомути Norma продаються по всьому світі, вони допомогли Rasmussen GmbH домогтися лідируючих позицій на ринку з'єднань і кріплень для ГБО. Великий досвід компанії в області розробки технології кріплення і фіксації дозволив їй стати міжнародним постачальником рішень і якісної продукції, а також зайняти місце перспективного партнера для інноваційного розвитку.

Газобалонне обладнання NORMA, представлене надійними кріпленнями з відмінних матеріалів, користується популярністю і у нас. Це справжня німецька якість, тому більшість фахівців ГБО довіряють саме цій марці. Цим і пояснюються чудові відгуки на ГБО NORMA – як у нас, так і у всьому світі. Продукція компанії відрізняється довгим терміном використання.

Наверх