магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО Coroplast

Купити газове обладнання, гбо ізоляційну стрічку coroplast 839 недорого з доставкою по всій Україні
ГБО Німеччина

Ізолента Coroplast – міцна, надійна і проста у використанні

Coroplast була заснована в 1928 році в Бармені (нині Вупперталь) під назвою Fritz Müller Elektroisoliermaterial (Електроізоляційні матеріали Fritz Müller). Першою продукцією компанії стали текстильні ізоляційні трубки та текстильні стрічки для обмотки електродвигунів.

В середині 1930-х років Fritz Müller Elektroisoliermaterial стала однією з перших компаній, яка почала обробку полівінілхлориду (ПВХ), таким чином, ставши одним зі світових піонерів в області перероблених пластмас. Компанія виробляла технічно передові ізоляційні труби для німецької автомобільної промисловості ще до початку Другої світової війни.

В кінці 1940-х років назва компанії була змінена на Coroplast Fritz Müller, і з того часу вона стала використовуватися в якості основної торговельної марки, що позначає всі продукти Coroplast. Застосовуючи свої досягнення в області пластмас, Coroplast продовжив далі розвивати свої продукти. З ПВХ була зроблена пластикова плівка, яка потім була використана як основа для етикеток, ізолюючих стрічок – ідеальне доповнення для електротехнічних виробів, які Coroplast виробляє і сьогодні.

Якщо вам потрібна ізолента Coroplast, купити її ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів цього бренду, в тому числі ізоляційну стрічку Coroplast 839. У нашому магазині тільки оригінальна продукція, яка відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.

Вгору