• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Coroplast ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Coroplast ГБО

  Ізолента Coroplast - міцна, надійна та проста у використанні

  Coroplast була заснована в 1928 році в Бармені (нині Вупперталь) під назвою Fritz Müller Elektroisoliermaterial (Електроізоляційні матеріали Fritz Müller). Першою продукцією компанії стали текстильні ізоляційні трубки та текстильні стрічки для обмотки електродвигунів.

  Купити ізоленту Coroplast для гбо в Україні

  В середині 1930-х років Fritz Müller Elektroisoliermaterial стала однією з перших компаній, яка почала обробку полівінілхлориду (ПВХ), таким чином, ставши одним зі світових піонерів в області перероблених пластмас. Компанія виробляла технічно передові ізоляційні труби для німецької автомобільної промисловості ще до початку Другої світової війни.

  В кінці 1940-х років назва компанії була змінена на Coroplast Fritz Müller, і з того часу вона стала використовуватися в якості основної торговельної марки, що позначає всі продукти Coroplast. Застосовуючи свої досягнення в області пластмас, Coroplast продовжив далі розвивати свої продукти. З ПВХ була зроблена пластикова плівка, яка потім була використана як основа для етикеток, ізолюючих стрічок – ідеальне доповнення для електротехнічних виробів, які Coroplast виробляє і сьогодні.

  Ізолента Coroplast для встановлення та монтажу систем ГБО

  Якщо вам потрібна ізолента Coroplast, купити її ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів цього бренду, в тому числі ізоляційну стрічку Coroplast 839. У нашому магазині тільки оригінальна продукція, яка відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.

  Вгору