магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО JLM

Вперше бренд мастильних матеріалів JLM був представлений на виставці Automechanika-2010 у Франкфурті (Німеччина). Тепер, через два роки після запуску, продукція JLM доступна в більш ніж 60 країнах світу завдяки унікальній технології, яка була розроблена JLM.

JLM стала першою компанією в галузі, яка привернула експертів до проведення незалежних автомобільних і лабораторних випробувань. В результаті JLM Valve Saver Fluid & Valve Saver Kit були першими добавками, які були схвалені німецькою асоціацією моніторингу.

З введенням першого вугільного фільтра (DPF) в очищувач, що додається до пального, бренд отримав відомість в усьому світі. Компанія стала визнаним виробником інноваційних присадок до пального і технічних мастил преміум-класу. Хоча сама фірма була заснована в 2010 році, насправді вона є частиною групи GMS, яка працює на європейському ринку з кінця 1970-х.

Присадки, пропоновані брендом, продовжують термін життя газобалонного обладнання. JLM постійно вдосконалює свої продукти, пропонуючи споживачам на практиці переконатися в їхній якості. Товари компанії неодноразово отримували призи на міжнародних виставках.

Вгору