• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ERC ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду ERC ГБО

  Рідини для ГБО від ERC

  ERC – це німецька компанія, яка є експертом у всьому, що стосується поєднання різних компонентів для різних застосувань, необхідних для створення функціонуючого пакету присадок. Відомо, що не всі активні інгредієнти сумісні. Але ERC опанував мистецтвом хімічних добавок. В результаті, асортимент продукції компанії знаходить попит на міжнародному рівні – просто на основі рекомендацій і без дорогих маркетингових кампаній.

  ERC Additiv GmbH спеціалізується на добавках для паливно-мастильних матеріалів. Ці добавки використовуються в системах опалення і транспортних засобах зокрема. Існує вражаюче розмаїття добавок з властивостями, які покращують ефективність, продуктивність і термін служби ваших машин. І всі вони розроблені, випробувані і зроблені ERC в Німеччині.

  Докази ефективності добавок ERC були продемонстровані на випробувальних стендах, в польових випробуваннях з легковими і вантажними автомобілями, в автоспорті. Рідини ERC сертифіковані TÜV, були протестовані разом з провідними світовими виробниками і використовуються в автоспорті з метою підвищення продуктивності.

  Купити рідини для ГБО ERC в Україні

  У ERC точно знають, що відбувається всередині двигунів, що дозволяє їм підбирати характеристики добавок. Компанія захоплена автоспортом і бере участь в різних гонках з мотоциклами, легковими автомобілями. Компанія спонсорує власні транспортні засоби. Що може бути кращим підтвердженням якості продукції бренду?

  Лубриканти ERC добре відомі на ринку газобалонного обладнання – ERC пропонує велику різноманітність присадок, які відрізняються високою якістю та ефективністю. Одна з найпопулярніших добавок бренду – це ERC Gas Lube. Однак асортимент добавок ERC для ГБО не обмежується.

  Компанія пропонує добавки для дизельного палива, які перетворюють дизель в преміум-пальне з унікальними властивостями. Вони дають підвищення ефективності, мають систему захисту, забезпечують довгострокову стабільність пального, а також безліч інших поліпшень.

  Для автомобілів і мотоциклів ERC розробляє спеціальні види присадок, які подбають про двигун транспорту, забезпечуючи його роботу на повну потужність. За допомогою добавок оптимізується згоряння, видаляються відкладення в паливній системі або в камері згоряння, захищаються компоненти двигуна від зносу.

  Є в асортименті компанії і добавки для резервуарів-сховищ і нафтопереробних заводів.

  Придбати рідини ERC ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію, якість якої підтверджено відповідними сертифікатами якості. Телефонуйте нам з будь-яких питань – наші консультанти допоможуть вам з вибором і оформленням замовлення.

  Вгору