магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО BOSCH

Купити гбо газобалонне обладнання BOSCH недорого з доставкою по Україні
ГБО Німеччина

Газобалонне обладнання від Bosch

Bosch – один з найбільших в світі концернів у сфері промислових, автомобільних технологій, споживчих товарів. Bosch пропонує широкий асортимент автозапчастин як для автомобілів, що працюють на бензині, так і на газі. Це, зокрема, свічки запалювання, різноманітні датчики ГБО Bosch.

Є в асортименті і газобалонне обладнання Bosch, яке створено спеціально для гібридних автомобілів. Так, наприклад, свічки Standard з маркуванням LPG 1, 2, 3, 4 мають краплинне число, яке повністю відповідає характеристикам двигуна певного типу, що працює на зрідженому газі. Компанія виробляє також датчики тиску пального Bosch для систем LandiRenzo, Lovato, Prins.

Купити ГБО Bosch – значить, довіритися одному з найбільш надійних і технологічних в світі виробників устаткування для автомобілів. У нашому інтернет-магазині ви знайдете каталог датчиків Bosch та іншого газобалонного обладнання цього виробника. Щоб купити датчик Bosch, датчик лямбда-зонд Bosch, датчик температури або інше газобалонне обладнання, залишайте своє замовлення прямо на сайті або зателефонуйте нам. Якщо ви не впевнені у виборі, ви завжди можете зателефонувати нам, наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть оформити замовлення.

Вгору