Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  BOSCH

  Купити гбо газобалонне обладнання BOSCH недорого з доставкою по Україні
  ГБО Німеччина

  Газобалонне обладнання від Bosch

  Bosch – один з найбільших в світі концернів у сфері промислових, автомобільних технологій, споживчих товарів. Bosch пропонує широкий асортимент автозапчастин як для автомобілів, що працюють на бензині, так і на газі. Це, зокрема, свічки запалювання, різноманітні датчики ГБО Bosch.

  Купити запчастини BOSCH для систем ГБО

  Є в асортименті і газобалонне обладнання Bosch, яке створено спеціально для гібридних автомобілів. Так, наприклад, свічки Standard з маркуванням LPG 1, 2, 3, 4 мають краплинне число, яке повністю відповідає характеристикам двигуна певного типу, що працює на зрідженому газі. Компанія виробляє також датчики тиску пального Bosch для систем LandiRenzo, Lovato, Prins.

  Купити ГБО Bosch – значить, довіритися одному з найбільш надійних і технологічних в світі виробників устаткування для автомобілів. У нашому інтернет-магазині ви знайдете каталог датчиків Bosch та іншого газобалонного обладнання цього виробника. Щоб купити датчик Bosch, датчик лямбда-зонд Bosch, датчик температури або інше газобалонне обладнання, залишайте своє замовлення прямо на сайті або зателефонуйте нам. Якщо ви не впевнені у виборі, ви завжди можете зателефонувати нам, наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть оформити замовлення.

  Вгору