магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО Esgi

Купити газобалонне обладнання ГБО Esgi недорого з доставкою по Україні
ГБО Німеччина

Газобалонне обладнання Esgi

Esgi – компанія родом з Німеччини. Вона є постачальником систем впорскування газу, які відрізняються чудовим співвідношенням ціни і якості. Система ESGI 2 є реальною альтернативою існуючим на ринку відомим і більш дорогим продуктам, таким як Prins, LandiRenzo, Frontgas, BRC.

В основі компанії – незалежний підрядник в області вантажних перевезень і логістики, який успішно працює вже більше 12 років. Компанія довгий час мала справу з альтернативними видами пального і установкою системи LPG на своїх власних автомобілях.

Довгий час працюючи на ринку газобалонного обладнання, засновники Esgi виявили, що пошкодження або неприємні сюрпризи пов'язані, в першу чергу, не з якістю обладнання, а з установкою. Після ретельного дворічного аналізу і підготовчої фази, в січні 2008 року була заснована компанія ESGI-Autogastechnik GmbH зі штаб-квартирою в Геттінгені.

Сама компанія ESGI-Anlage є не виробником, а імпортером і дилером Esgi-Anlage. Таким чином, назва виробника свідомо інтегровано в назву компанії.

ГБО Esgi відповідає всім необхідним положенням і вимогам безпеки і надійності, воно сертифіковано і стандартизовано (EC115). Тут використовуються випарники Tomassetto і Rails Valtek і унікальний алгоритм управління інжектором для двигуна, розроблений на основі сигналів ECU, що виключає трудомістке програмування уприскування зрідженого нафтового газу.

У Німеччині компанія має власні сервісні станції по всій країні. Від ESGI обладнання може бути встановлено на цілий ряд автомобілів, в тому числі BMW, Mini Rover, Land Rover, Audi, Seat, Skoda, VW, Chevrolet, Daewoo, GM, GMC, Hummer, Opel, Isuzu, Saab, Subaru, Suzuki, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Smart, Jeep, Toyota, Daihatsu, Hyundai, KIA та багато інших.

В асортименті Esgi – контролери, випарники, проводка блоку управління, паливні датчики, газові фільтри, резервуари для зрідженого газу. У нашому інтернет-магазині ви можете купити оригінальне газобалонне обладнання Esgi. Телефонуйте нам з будь-яких питань –  наші менеджери допоможуть з вибором і оформленням замовлення.

Вгору