магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Autogas Italia

Компанія Autogas Italia Srl знаходиться в місті Модена в Італії. Бренд успішно зарекомендував себе в області виробництва комплектуючих, необхідних для переобладнання двигунів автомобілів на використання природного газу метану або стисненого нафтового газу пропану. Накопичений досвід і плідні партнерські зв'язки з розробниками паливних систем для двигунів внутрішнього згоряння дозволяє фахівцям компанії використовувати останні досягнення в цій сфері для постійного вдосконалення газобалонної системи Autogas Italia.

Вражаючий асортимент продуктів бренду відповідає перспективним напрямкам розвитку галузі та міжнародним нормам. Газове обладнання Autogas Italia в повній мірі відповідає європейським нормам із захисту навколишнього середовища Євро-4 і Євро-5. Повний технічний супровід будь-якого компонента ГБО на всіх етапах –  проектування, виробництва, продажу і післяпродажного обслуговування – гарантує якість і довгий термін експлуатації комплектуючих.

ГБО Autogas Italia завжди отримує найкращі відгуки, оскільки редуктори тиску, електроклапани, змішувачі та вся інша численна продукція компанії надійна і відповідає сучасним вимогам. Програми налаштування обладнання Autogas Italia допомагають оптимізувати роботу системи з метою підвищення її продуктивності.

Наверх