магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Алтайський Завод Агрегатів (БАМЗ)

Алтайський Завод Агрегатів (він же раніше ВАТ "БАМЗ") - «Барнаульський апаратурно-механічний завод» був заснований ще в 1942 р Основним напрямком виробництва стало обладнання для газополум'яної обробки матеріалів, газорегулюючої апаратури, запірної арматури, а також апаратури для різання, зварювання і напилення. Алтайський Завод Агрегатів ГБО випускає якісну газову арматуру і комплектуючі до неї, які використовуються як в ГБО так і в інших галузях промисловості і не тільки. Високий рівень якості продукції підтверджено сертифікатами відповідності систем менеджменту якості.

Алтайський Завод Агрегатів отримує традиційно хороші відгуки тому, що випускаєме їм обладнання має підвищену міцність і надійністю. Газове обладнання Алтайського Заводу Агрегатів славиться якістю, надійністю і довговічністю. Це підтверджено роками використання продукції цього заводу в багатьох країнах. Балонні редуктори і вентилі користуються підвищеним попитом на ринку. Всі вони виробляються тільки з високоякісних металів. Збірка міцна і акуратна.

І фахівці, і споживачі давно гідно оцінили газобалонне обладнання Алтайського Заводу Агрегатів (БАМЗ). Це міцні і надійні комплектуючі, які як раз і до душі справжнім автомобілістам. До того ж ціни на свою продукцію «Барнаульський апаратурно-механічний завод» підтримує на доступному будь-якому покупцеві рівні. Це забезпечує підприємству постійний приплив нових замовлень на поставку редукторів і балонних вентилів.

Вгору