магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Zavoli

ZAVOLI Srl, італійська компанія, що базується в місті Чезена, є одним з лідерів у виробництві, проектуванні та маркетингу комплектуючих і систем переходу на альтернативне газове пальне для сучасних автомобілів. Заснована в 1993 році, компанія відразу ж стала динамічно розвиватися, ставши через кілька років однією з головних компаній в газовій галузі на міжнародному ринку.

Газобалонне обладнання Zavoli – це, перш за все, дослідження і технології, інновації та відмінна якість – такі основні принципи бізнес-політики концерну. Компанія має близько 80 осіб персоналу, які працюють на виробничій площі в 10 тисяч квадратних метрів. Поточне виробництво ZAVOLI становить близько 200000 одиниць комплектуючих ГБО в рік.

При цьому ГБО Zavoli завжди отримує виключно хороші відгуки як вітчизняних, так і зарубіжних споживачів. Італійці – одні з лідерів у світовому виробництві газових автомобільних систем. Тому газове обладнання Zavoli користується великим попитом у багатьох країнах, де цінують відмінну якість і підвищену надійність.

Наверх