магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО OMVL

Купити газобалонне обладнання ГБО OMVL: інструкції, схеми підключення - недорого з доставкою по Україні
ГБО Італія

Програми для OMVL. На цій сторінці Ви можете завантажити програмне забезпечення для газових систем OMVL (Італія). А саме:

  • Програма Dream 2010;
  • Програма Millennium;
  • Інструкція для програми Dream.

Файли для скачування:

OMVL є провідним гравцем в секторі альтернативного пального для транспортних засобів, проектування, виробництва і маркетингу газобалонних систем. Компанія була заснована в 1980 році в місцевості Аргелато, недалеко від Болоньї (Італія). У 2010 році OMVL була придбана Juniper Engines Inc. Штаб-квартира концерну розташована в Ванкувері, в Канаді, а відділи продажів і технічної підтримки розташовані в Північній Америці, Європі та Азії.

Оскільки ГБО OMVL завжди отримує тільки чудові відгуки, то ніщо не заважає компанії рости і розвиватися. Тепер її представництва є в усьому світі. Виробничі приміщення фірми знаходяться в Італії, в той час як комерційні філії або виробничі підприємства розташовані в Аргентині. Газобалонне обладнання OMVL відрізняє італійська якість і відповідає міжнародним стандартам в галузі безпеки.

ГБО OMVL – це всі комплектуючі, що продаються під брендом REG®, є результатом багаторічних досліджень і застосування передових технологій. Редуктори, змішувачі, аксесуари та запчастини спроектовані і виготовлені безпосередньо на технічній базі компанії. Налаштування OMVL логічне і не складе труднощів для компетентного фахівця.

Вгору