• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Туреччина

  Турецьке ГБО в інтернет-магазині LPGTech

  Туреччина – одна з тих країн, де створено чудові умови для розвитку ринку автогазу та ГБО. Тут розвинена мережа автогазозаправних, а провідні автовиробники регулярно представляють нові автомобілі із встановленим у заводських умовах газобалонним обладнанням. Однак у країні є і власне ГБО турецького виробництва, представлене цілою низкою брендів.

  Найкращі виробники ГБО з Туреччини

  Один із найвідоміших у нас виробників ГБО – компанія Atiker, заснована у 1970 році. В асортименті бренду понад тисячу різних компонентів ГБО. Це балони, редуктори, форсунки, блоки керування. Це одна з найбільших компаній на ринку ГБО, 60% продукції, що виробляється, вона експортує. Турецьке газобалонне обладнання – недороге і досить якісне.

  Компанія Step виробляє якісні газові балони для пропан-бутану, які встановлюються в автомобілях. Це ГБО з Туреччини відрізняється високою міцністю та безпекою, не виходячи з ладу у складних дорожніх ситуаціях. В асортименті бренду – тороїдальні та циліндричні газові балони, що мають сертифікати якості та дозволи для використання в Україні.

  Tugra Makina – ще один турецький виробник газових балонів тороїдальної та циліндричної форми, а також аксесуарів до них. Продукція бренду відповідає всім європейським стандартам якості.

  Voltran випускає компоненти для газобалонних систем. Це інжектори, фільтри, електроніка, редуктори. На це турецьке ГБО відгуки можна зустріти лише позитивні. Газобалонне обладнання бренду відрізняється якістю, надійністю і при цьому доступною ціною.

  Mimgas – авторитетний виробник газобалонного обладнання, продукція якого відзначена нагородами та призами. Mimgas виробляє якісні комплектуючі, на основі яких вам вдасться зібрати надійну та ефективну газобалонну систему.

  Купити турецьке ГБО, ціна якого вам обов'язково сподобається, ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо широкий асортимент турецького газобалонного обладнання від найкращих виробників та за доступною ціною. Ми доставляємо товари по всій Україні зручними транспортними компаніями та пропонуємо різні можливості для оплати – готівкою, післяплатою, переказом на банківський рахунок. Телефонуйте нам з будь-яких питань співпраці.

  Вгору