фільтри
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Комплекти ГБО
 •  » Мінікомплекти ГБО 1,2 покоління

  Мінікомплекти ГБО 1,2 покоління

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Мінікомплекти ГБО 1 і 2 покоління від інтернет-магазину LPGTECH

  Якщо ви власник автомобіля з карбюратором або інжектором простого типу, то вам варто звернути увагу на комплекти ГБО 1, 2 покоління, пропоновані нашим інтернет-магазином газобалонного обладнання. Якщо вас цікавлять мінікомплекти ГБО 1,2 покоління, продаж найкращої техніки – це наша спеціалізація.

  Мінікомплекти ГБО 1 і 2 покоління - найпростіше і бюджетне рішення для автомобілів, що працюють на газу. Як правило, мінікомплект ГБО 1, 2 покоління включає в себе редуктор-випарник (електронний або вакуумний), мультиклапан з кришкою і захистом (в залежності від видів балонів), бензиновий і газовий електричні клапани.

  Як вибрати міні комплект ГБО

  Іноді мінікомплекти ГБО 2  покоління і 1-го можна переплутати, проте між ними не складно знайти відмінності. Перше покоління призначене для використання на карбюраторних автомобілях, а друге - на інжекторних. У 1-му поколінні застосовують електромагнітний бензиновий клапан для закриття і відкриття подачі газу, а в другому - емулятор відключення бензинових форсунок. На мінікомплекти ГБО 1, 2 покоління ціна залежить від виробника і додаткових опцій.

  Купити міні комплект гбо в Україні

  Перше покоління випускається в двох варіантах - вакуумному і електронному. Відмінність між ними полягає в тому, що в вакуумному редукторі газ надходить в момент, коли в колекторі створюється вакуум і відкривається діафрагма, а в електронному редукторі - коли контролер отримає електричний імпульс від котушки запалювання.

  Міні комплект гбо всіх поколінь з доставкою

  Вибираючи комплект ГБО 1 або 2 покоління, необхідно враховувати кількість циліндрів і потужність двигуна. Ви також можете почитати про мінікомплекти ГБО 1, 2 покоління відгуки, але краще обирати разом зі спеціалістом. У нашому інтернет-магазині ви можете купити мінікомплекти ГБО 1, 2 покоління недорого від таких виробників, як Stag, Atiker, Tomasetto. У нас ви зможете вибрати обладнання для будь-якої моделі авто. Якщо у вас є які-небудь питання, ви завжди можете задати їх по телефону або по електронній пошті. Подбайте про безпеку вашого авто з інтернет-магазином LPGTECH.

  Часті питання про Мінікомплекти ГБО 1,2 покоління

  Вгору