• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  LEADER ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду LEADER ГБО

  Купити ГБО обладнання LEADER

  Московська компанія «Інтерпром» виробляє і продає ремкоплекти і запчастини для газобалонного обладнання марки Leader. Продукція цієї молодої російської фірми вже встигла отримати схвалення споживачів. В асортименті торгової марки представлений широкий вибір ремонтних комплектів редукторів провідних європейських і турецьких виробників.

  Завдяки підтримці високого рівня якості ГБО LEADER постійно отримує позитивні відгуки. Це стимулює фахівців компанії до впровадження у виробництво нових моделей комплектуючих. Від того, наскільки якісно буде зроблено той чи інший конкретний ремонтний комплект редуктора, буде залежати справність всієї газобалонної системи автотранспортного засобу, а, значить, і безпеку водія і пасажирів.

  Тому газобалонне обладнання LEADER весь час вдосконалюється. Компанія прагне до підтримки високих стандартів у виробництві своєї продукції, орієнтуючись на аналогічні товари прославлених зарубіжних брендів. При цьому ціни на товари російського виробника нижчі, ніж на західні аналоги, що не може не привернути уваги економного покупця.

  Вгору