Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  LEADER

  Купити газобалонне обладнання ГБО LEADER недорого з доставкою по всій Україні
  ГБО Росія

  Московська компанія «Інтерпром» виробляє і продає ремкоплекти і запчастини для газобалонного обладнання марки Leader. Продукція цієї молодої російської фірми вже встигла отримати схвалення споживачів. В асортименті торгової марки представлений широкий вибір ремонтних комплектів редукторів провідних європейських і турецьких виробників.

  Завдяки підтримці високого рівня якості ГБО LEADER постійно отримує позитивні відгуки. Це стимулює фахівців компанії до впровадження у виробництво нових моделей комплектуючих. Від того, наскільки якісно буде зроблено той чи інший конкретний ремонтний комплект редуктора, буде залежати справність всієї газобалонної системи автотранспортного засобу, а, значить, і безпеку водія і пасажирів.

  Тому газобалонне обладнання LEADER весь час вдосконалюється. Компанія прагне до підтримки високих стандартів у виробництві своєї продукції, орієнтуючись на аналогічні товари прославлених зарубіжних брендів. При цьому ціни на товари російського виробника нижчі, ніж на західні аналоги, що не може не привернути уваги економного покупця.

  Вгору