Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Flash Lube

  Австралійський бренд Flash Lube давно зарекомендував себе на ринку газобалонного обладнання всього світу. Компанія випускає лубрикатори. Найбільш популярні рідини для охолодження клапанів – які прийнято називати своєрідними системами захисту цих деталей автомобіля.

  Газ, на відміну від бензину, можна назвати «сухим» пальним. Він не містить присадок, які б знижували тертя. Газова суміш піднімає температуру в камері згоряння, а це призводить до збільшення навантаження на клапани і клапанні сідла. Висока температура згоряння газового пального і відсутність мастила клапанів призводить до їхнього передчасного зносу. Рідини і мастило Flash Lube ефективно вирішують цю проблему, оберігаючи випускні клапани від пошкоджень.

  Спочатку компанія тестувала свою продукцію в важких кліматичних умовах рідної Австралії. Використання лубрикатора допомагає уникнути поломки клапанів і заощадити на заміні. Тому Flash Lube викликав захоплені відгуки – адже ця, на перший погляд, проста міра допомогла уникнути безлічі неприємностей. Компанія продовжує вдосконалювати власну продукцію, в повній відповідності з вимогами часу.

  Вгору