магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

MED

ГБО Італія

Газобалонне обладнання MED

Підприємство MED вже більше 40 років (з 1971 року) спеціалізується на проектуванні та виробництві механічних і електронних пристроїв. З 2001 року підприємство увійшло до концерну Landi Renzo – провідного в світі виробника газобалонного обладнання для автомобільного транспорту.

Газобалонне обладнання MED – це широкий асортимент автоматизованих пристроїв, серед яких системи безпеки, електричні інжектори, клапани та багато іншого. Щороку MED виробляє більше 3 мільйонів клапанів і систем безпеки.

MED – це власна лабораторна база, яка використовує найкращі інформаційні технології. Це дозволяє проводити тестування продукції, поміщаючи її в жорсткі умови експлуатації. Виробнича база – це понад 6 тисяч квадратних метрів технологічних ліній складання і зварювання магнітів, компонування і техконтролю.

MED – ГБО, яке вважається одним з найпрестижніших в світі. Серед підтверджень тому – сертифікати якості ISO 9001, ISO / TS 16949. Великим попитом продукція MED користується у Ford, General Motors, Renault, Suzuki, Volkswagen і інших. Купити ГБО MED ви завжди можете за допомогою нашого сайту – це великий асортимент, доступні ціни та кваліфікована підтримка.

Наверх