• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  MED ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду MED ГБО

  Газобалонне обладнання MED

  Підприємство MED вже більше 40 років (з 1971 року) спеціалізується на проектуванні та виробництві механічних і електронних пристроїв. З 2001 року підприємство увійшло до концерну Landi Renzo – провідного в світі виробника газобалонного обладнання для автомобільного транспорту.

  Газобалонне обладнання MED – це широкий асортимент автоматизованих пристроїв, серед яких системи безпеки, електричні інжектори, клапани та багато іншого. Щороку MED виробляє більше 3 мільйонів клапанів і систем безпеки.

  MED – це власна лабораторна база, яка використовує найкращі інформаційні технології. Це дозволяє проводити тестування продукції, поміщаючи її в жорсткі умови експлуатації. Виробнича база – це понад 6 тисяч квадратних метрів технологічних ліній складання і зварювання магнітів, компонування і техконтролю.

  Купити ГБО MED з доставкою по Україні

  MED – ГБО, яке вважається одним з найпрестижніших в світі. Серед підтверджень тому – сертифікати якості ISO 9001, ISO / TS 16949. Великим попитом продукція MED користується у Ford, General Motors, Renault, Suzuki, Volkswagen і інших. Купити ГБО MED ви завжди можете за допомогою нашого сайту – це великий асортимент, доступні ціни та кваліфікована підтримка.

  Вгору