• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Vikars ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Vikars ГБО

  Vikars – турецька компанія, яка постачає свою продукцію в багато країн Європи і республіки колишнього Союзу. Не так давно з'явившись на ринку (заснування компанії – 1999 рік), фірма вже встигла зайняти власну нішу, виробляючи якісні і дуже надійні компоненти газового автомобільного устаткування. Такий серйозний підхід до бізнесу забезпечив те, що ГБО Vikars відразу ж стало отримувати тільки відмінні відгуки.

  Широкий асортимент продукції і постійне його розширення дозволило компанії помітно вирости і освоїти нові ринки збуту. Турецькі комплектуючі газових систем мають високу якість і міцність і при цьому цілком доступні за ціною більшості споживачів. Тому газобалонне обладнання Vikars користується незмінним попитом серед автомобілістів, що всерйоз вирішили перейти на економічне газове пальне.

  Компанія стежить за тим, щоб всі компоненти ГБО строго відповідали чинним стандартам екологічної безпеки. Саме тому продукцію фірми із задоволенням купують прискіпливі європейські споживачі, керуючись відмінними відгуками про ці комплектуючі.

  Вгору