Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Mimgas ГБО

  Турецький виробник Mimgas користується авторитетом на батьківщині та за кордоном, що цілком справедливо. Це сімейне підприємство доклало максимум зусиль, щоб бути високо оціненим професіоналами і споживачами своєї продукції. У 2012 році компанія завоювала приз «Турецької споживчої академії» в числі небагатьох інших фірм-виробників різноманітних товарів.

  Газобалонне обладнання Mimgas – це великий вибір якісних комплектуючих, що дозволяють зібрати справно функціонуючу газову систему транспортного засобу. Фахівці компанії прагнуть задовольнити всі потреби клієнтів, постійно вдосконалюючи свої винаходи і вводячи в виробництво нові компоненти обладнання LPG/CNG.

  Оскільки ГБО Mimgas завжди отримує тільки хороші відгуки, доступна ціна і багатий вибір привертає до товарів турецької компанії все більше покупців. Удосконалення технологій і використання тільки перевірених матеріалів дозволяє виробнику випускати продукцію, що має довгий термін придатності і підвищену надійність навіть при тривалій експлуатації в будь-яких умовах.

  Вгору