• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Voltran ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Voltran ГБО

  Voltran – молода турецька компанія, але вона вже встигла набрати обертів. Спеціалізується на розробці та виробництві компонентів автомобільних газових систем. Серед продукції компанії – інжекторні системи, фільтри, електроніка, редуктори і багато іншого. Газобалонне обладнання Voltran відрізняється гідною якістю і перевіреною надійністю при тривалій експлуатації. При цьому продукція турецького бренду має демократичну ціну, що і привертає до неї покупців.

  Саме тому ГБО Voltran постійно отримує найкращі відгуки. Це якісні комплектуючі, вироблені з сучасних матеріалів на високотехнологічних автоматичних лініях. Всі компоненти газової системи проходять неодноразове тестування перш ніж поступити в продаж.

  Налаштування ГБО Voltran здійснюється досить просто – про це потурбувалися розробники. Устаткування невибагливе і просте в управлінні. Кожен елемент стане надійною частиною газобалонного обладнання транспортного засобу, переобладнаного для їзди на газі.

  Вгору