Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ALDESA ГБО

  ГБО Aldesa

  ALDESA – сімейна компанія, яка була заснована в 1965 році в Туреччині і почала свою діяльність спочатку як виробник металовиробів. У 1974 році фірма випустила свій перший газовий насос для автомобілів за ліцензією ESV Marshall. ГБО ALDESA отримало хороші відгуки, і тому вже з 1976 року компанія почала перші дослідження в секторі альтернативного пального.

  Купити гбо ALDESA в Україні

  Газобалонне обладнання ALDESA поповнилося першим редуктором LPG в 1978 році. У 1995 році ALDESA випустила першу повну систему LPG в Туреччині, яка отримала схвалення Турецького інституту стандартів (TSE), а також ECE-R 67 сертифікат Bureau Veritas у 1997 році. До 2001 року ALDESA була 4-м виробником в Європі і 1-м в Туреччині, який отримав міжнародний сертифікат Apragaz Люксембург.

  Компанія стала одним з найбільших виробників в Європі. Устаткування пропан-бутан ALDESA – це редуктори, арматура, фільтри електроклапана нового типу, електроніка та газові інжектори. Установка на гідну якість і доступну ціну, а також точне дотримання стандартів дає компанії можливість постійно розвиватися і вдосконалюватися.

  Вгору