• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Росія

  ГБО в Росії: особливості виробництва та найкращі зразки в інтернет-магазині LPGTech

  ГБО у Росії виробляється вже давно. Основна причина високої популярності автогазу в цій країні – дорожнеча бензину. Тому багато автолюбителів готові платити додаткові гроші за переобладнання свого авто, але заощаджувати згодом. Купити ГБО із Росії – вірне рішення для тих, хто багато часу проводить у дорозі. Кількість заправок, обладнаних під газ та сервісних центрів, де обслуговуються машини з ГБО, сприяють поширенню автомобілів на альтернативному паливі.

  Ціна на ГБО в Росії залежить від багатьох факторів, серед яких важливу роль відіграє країна, в якій вироблено це обладнання. Головна відмінність російського ГБО – це його зносостійкість. При виробництві техніки в цій країні враховується будь-який стан доріг і той факт, що ГБО доведеться використовувати за найнесприятливіших погодних умов.

  Найпопулярніші бренди ГБО російського виробництва:

  • ВАТ "БАМЗ",
  • EXPERT AG,
  • Лідер.

  Продукцію цих марок можна придбати у нашому інтернет-магазині.

  Найвідоміші виробники ГБО з Росії

  Продукція ВАТ «БАМЗ» відрізняється підвищеною міцністю та надійністю. Наприклад, балонні редуктори та вентилі популярні у автолюбителів завдяки високій якості матеріалів, з яких вони виготовлені. При цьому ціна на продукцію БАМЗ завжди залишаються на доступному рівні. Завдяки цьому підприємство має стабільний потік нових замовлень. В інтернет магазині LPGTech можна придбати маховики, муфти, клапани, трійники, вентилі для ГБО від цього виробника.

  Компанія EXPERT AG – великий виробник якісних ремкомплектів та мембран для ГБО. Продукція цієї марки відрізняється гарною якістю та широким асортиментом. Наприклад, лише ремонтних комплектів у каталозі EXPERT AG налічується понад 40 видів. Якщо ви використовуєте ГБО, виготовлене в Росії, то вам, скоріш за все, запропонують ремонтний комплект марки EXPERT AG. Продукція цього бренду виготовляється із європейських матеріалів на новітньому устаткуванні. У результаті виходить максимально якісний та довговічний продукт.

  Компанія «Інтерпром» випускає запчастини для ГБО під маркою Leader. Компанія відрізняється постійним розширенням модельного ряду виробленої продукції та впровадженням у виробництво сучасних технологій. Компанія постійно покращує продукцію, орієнтуючись на найкращі європейські бренди.

  Якщо ви хочете купити російське ГБО, зробити це можна в інтернет-магазині LPGTech. Ми постійно оновлюємо свої каталоги новими зразками техніки та стежимо за тим, щоб автолюбитель з будь-яким рівнем статку міг робити у нас покупки.

  Вгору