магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

EXPERT AG

Купити газобалонне обладнання ГБО EXPERT AG недорого з доставкою по Україні
ГБО Росія

Компанія EXPERT AG заснована в 2003 році в російському місті Пенза. З самого початку позиціонує себе на ринку як виробник якісних ремкомплектів і відмінних мембран для газобалонного обладнання. Продукція компанії користується заслуженим попитом.

Прагнення до досконалості у своїй справі забезпечило EXPERT AG тільки позитивні відгуки. Продукція компанії відрізняється гарною якістю і великим вибором. В даний час номенклатура виробника включає більше сорока видів ремонтних комплектів, а також мембран для ГБО як провідних російських, так і зарубіжних брендів.

Мембрани від EXPERT AG виробляються з використанням кращих імпортних матеріалів і новітнього обладнання згідно запатентованої технології AirTech. Такий підхід дозволив фахівцям компанії розробити мембрани з поліпшеними характеристиками. Газобалонне обладнання EXPERT AG, що включає в себе мембрани, відрізняється довгим терміном роботи. Мембрани виробника мають низьку газопроникність, високу чутливість, підвищену маслобензостійкість і збільшений ресурс використання.

Наверх