• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  АВТОТЕСТ ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду АВТОТЕСТ ГБО

  Компанія АВТОТЕСТ виробляє газоаналізатори високої якості, які широко затребувані на ринку. Газоаналізатор необхідний при проведенні технічного огляду автомобілів. Склад вихлопних газів повинен відповідати європейським нормам безпеки, інакше транспортний засіб не зможе виїжджати на вулиці або на трасу.

  Газобалонне обладнання АВТОТЕСТ, а точніше, якісні і надточні газоаналізатори відмінно справляються зі своїми завданнями. Висока точність показань і безвідмовність в роботі допомагають цій торговій марці займати важливе місце на ринку. При цьому ціна на цей потрібний прилад досить демократична, особливо, якщо врахувати, скільки користі приносить пристрій.

  Саме тому ГБО АВТОТЕСТ отримує дуже хороші відгуки. Газоаналізатори атестовані і сертифіковані в Росії, Україні, Білорусії і Казахстані і внесені до державних реєстрів. Прилади виготовлені дуже якісно, ​​характеризуються безвідмовністю роботи і довгим терміном служби. Мають в комплекті принтери, вимірюють температуру масла, вміст домішок, мають тахометр.

  Вгору